Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nemrégen indítottam egy...

Nemrégen indítottam egy blogot és azt akarom tudni nektek hogy tetszik? Válaszaitokat örömmel várom Ötleteket is adhatnátok hogy mit írjak még bele A blogom címe ::: www.reppelos. Blogger.hu

Figyelt kérdés

2013. júl. 28. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
rossz a link!!
2013. aug. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
http:/www.reppelos.blogger.hu
2013. aug. 16. 15:15
 3/3 anonim ***** válasza:

tucatblog, ráadásul a rosszab fajtából.

1. ezeket az idézeteket - mivel a netről szedted - mi is megtaláljuk, ráadásul többet is... tehát ez idézetből kevés

2. a divatról is olvashatunk, ha beírjuk a jó öreg google-be, hogy "divat", és akár szakmai véleményt is kapunk, és képeken is nézegethetünk... szóval ennek is kevés

3. szerelmi tanácsok. Ha tini vagy, akkor a szerelemről nem tudhatsz semmit, vagy ha igen, akkor nem szóltam... de akkor is kevés ennek


konkrétan mit akarsz elérni ezzel a bloggal?

Ha mondjuk több bejegyzés után teszed ide ki a blogodat mutogatni, akkor többet is lehetne róla szólni, de így nem.


A kinézet meg egyáltalán nem odaillő, és az egész hiányos.

én inkább a blogspot-on (bloggeren) készítenék blogot, mert az sokkal tágabb körű :)

2013. aug. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!