Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nektek tetszik eddig ez a sztori?

Nektek tetszik eddig ez a sztori?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel kezdtem írni (ma) ezt a blogot.tudom nehéz megítélni egy bevezetőből hogy jó-e,de szerintetek szépen van megírva?ha nagyon tetszik kommentelhettek is oda :)

véleményeket kérlek !!

link : maesstory.blogspot.hu

(Mae-nak hívják a lányt de ez később úgyis ki fog derülni)



2013. aug. 2. 17:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy konkrétan a bevezető sem szól semmiről. :) Nem ragadod meg az olvasókat semmivel így, valamit el kéne azért hinteni nekik, hogy miféle témájú dolgok történtek vele legalább. Egyébként gondolom lányos lesz, nem? :) Csak mert rengeteg ilyen lányos történet van, de írhatnátok olyan blogot, ami fiúknak és lányoknak is élvezhető egyaránt. :)


Egyébként szép neve van egyikőtöknek, nagyon ritkán hallom a Korina nevet, de igazán tetszik. :)

2013. aug. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

szia!!! igen.hát a bevezetőből nem sok dolog derül ki..de nemsokára jön az első rész és az afféle "1. bevezető" mert abból derül ki a lényeg ez csak egy felvezető szerűség volt :) de amúgy köszi hogy szóltál.

hát nem tudom...eleve a fiúk nem nagyon olvasnak blogokat,meg teljesen más az érdeklődés,és már megvan az alapsztori..de lehet hogy nekik is megtetszik majd...mert ez nem olyan sablonos történet lesz :) amúgy a barátnőm korina,majd átadom a dícséretet,ő amúgy nem igazán szereti a nevét de el van vele :)

2013. aug. 2. 22:49
 3/13 A kérdező kommentje:
*2. bevezető
2013. aug. 2. 22:49
 4/13 A kérdező kommentje:
KÉRLEK ÍRJATOK MÉG VÉLEMÉNYT!!!!!
2013. aug. 3. 10:15
 5/13 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok. :)


Akkor lehet, hogy egy picit később kellett volna véleményt kérned, amikor már megírtátok ezt a következő bejegyzést, mert akkor én is többet tudtam volna mondani neked. :) De visszanézhetek pár nap múlva, hogy megírtátok-e, és elmondhatom, hogy milyen. :)


Én fiú vagyok egyébként, azért írtam azt a dolgot a tartalmával kapcsolatban. :)


Több véleményt nem nagyon lehet róla mondani, hiszen még nincsen sztorija. :)


Örülök, hogy átadod neki, legalább megtudhatja, hogy milyen nagyon szép neve van igazából. :)

2013. aug. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Szia újra :)


Kb 1 hét és jön az első rész úgyhogy akkor ránézhetsz és ha írsz róla véleményt megköszönöm :)

Amúgy nem lesz egy nyálas sztori az biztos,lesznek benne szerelmi szálak,de kb. direkt azért kezdtük el ezt írni,mert akartunk egy olyat ami kicsit más...kicsit nem olyan "tökéletes,minden mindig szuper,álomélet" szerűt szerettünk volna csinálni...tudom ez így zavaros...de majd biztos megérted...többet nem mondhatok :)

Amúgy az első rész még elég boldog lesz de utána...lesz pár szomorúbb rész is...amúgy ha majd tetszik az első rész kérlek komizz és ott mondd el a véleményedet!(lehet névtelenül is írni).

Ja tudom h ez még nem történet de igazából az is érdekelne h szépen van e megírva.

Korina köszöni a dícséretet és örül hogy valaki szépnek tartja a nevét,vele ellentétben.:)

2013. aug. 3. 14:21
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia! :) Majd írj nekem üzenetet, ha megírtátok, hogy akkor én lehessek az első szerencsés, aki elolvashatja. :)

Én értem, hogy mire gondolsz, sokkal jobb, ha realistább és változatosabb a sok sablontörténetnél. :) Egyébként ügyesen fogalmaztok, nekem tetszik. :) Hány évesek vagytok? :)

2013. aug. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

A legelső bevezető alapján olyan mintha a katarzist az olvasó szájába akarnátok rágni, de a történetről nem szól semmi.


Egyébként szépen fogalmaztok szerintem is, és végre valakik akik tudnak úgy írni hogy nem frusztráló olvasni (írásjelek, stb). Engem érdekel a folytatás.


Üdv 17/f

2013. aug. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: rendben majd értesítünk :D Szerintünk is :) köszönjük :))

a korunkat nem mondjuk meg mert szeretnénk titokzatosak maradni az olvasók előtt ...mert az olyan menő xdd

2013. aug. 6. 09:11
 10/13 A kérdező kommentje:

17/f!

Hát igen,nem sok derül ki a bevezetőből,de az 1. részre terveztük ezt :) köszönjük a kritikát.

és örülünk ha tetszik:)

2013. aug. 6. 11:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!