Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nektek tetszik a blogom,...

Nektek tetszik a blogom, érdemes-e folytatnom?

Figyelt kérdés

One Directionos, és Harrys.


[link]


2013. aug. 27. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Most hagyd abba.
2013. aug. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
:D
2013. aug. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha te szereted csinálni, miért ne folytathatnád? Annak érdekében, hogy több látogatód legyen, beszélj más ilyen oldalakkal szerkesztőivel, hogy reklámozzanak téged cserébe te is őt. És ha elfogadsz egy tippet, azt ajánlom, kicsit legyen színesebb az oldal, így túl gyászos. :)
2013. aug. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Ha még esetleg nem tanultad volna meg, itt gyakorin semmiképp ne tegyél fel ilyen kérdést. Ennek az okai a következők.

Az első lehetőség, hogy a válaszoló nem őszinte véleményt ír, hanem elintézi egy "Jajjdeszupcsi*-*"- val, amiből semmit nem lehet tanulni. A második, pedig, hogy vérig sért, és azt mondja hagyd abba. Mindezt azért, mert nem tudja megmondani, hogy mik is a hibáid valójában. Nos, én megpróbálok nem beállni a sorba, és leírom az egész - kissé hosszú - véleményemet.


Kinézet: Szörnyű! De most komolyan. Ez a háttér az alapok közül az egyik, amit gyűlölök. A blogod túl széles, én a helyedben 940-re tenném a szélességet. Nem tudom, hogy ez a sablon az egyszerűekből egy, vagy nem. Mindenesetre mindenképpen keskenyítsd le! A szereplőkről szerintem csinálj egy külön oldalt, ahol megemlítesz róluk pár szót, vagy egy idézettel jellemzed őket. A modulok közül hiányolom a chatet, és a rendszeres olvasókat is. Én személy szerint kitenném ezeket, és egy idézetet képpel is, hogy kicsit hívogatóbb legyen. Hiszen mindenki először a kinézetet nézi - indulok ki itt magamból. Egy fejlécet is szerezz be, mert ez így nem szép. Túl széles. Manapság rengeteg olyan blog van, ahol ezt megteheted. Talán még egy rövid ismertetőt is kiírnék a modulsávba, mert mi emberek lusta népség vagyunk, így nem biztos, hogy valaki belekezd anélkül, hogy tudná miről is szól.


Tartalom: Megleptél. Határozottan kijelenthetem, hogy egyedi! Mondjuk én a helyedben a fiúkat nem hírességekként tüntettem volna fel, hanem normális emberekként, de ez már mindegy. Például egy baráti társaság. Szépen fogalmazol, bő a szókincsed, ezért olvasható, és szerethető a történet. Nem nagyon tudok belekötni semmibe. Tetszik, ezért lehet, hogy rendszeres olvasód leszek.

Már csak a kinézeten kell javítani, hogy ne ijessze el azokat a bizonyos olvasókat, akik a blogodra tévednek!!! Ha írsz privit megpróbálhatok segíteni ebben!


UI: Ne hagyd abba az írást, mert tehetséges vagy ! Ne hallgass senkire csak saját magadra. Ahogy te érzed! Ja és majdnem elfelejtettem. Ne add fel, amiatt mert nem kommentelnek a részek alá, hiszen még nagyon kevés a látogatottság. Ráadásul nem lehet névtelenül véleményt nyilvánítani, mert nem úgy állítottad be. (beállítások, bejegyzések, megjegyzések, és ott arra állítod, hogy BÁRKI) Úgy már biztosan több komment fog érkezni!

2013. aug. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kutya222 ***** válasza:
szia el fogom olvasni már most tetszik mert a pasi cuki ^^
2013. aug. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kutya222 ***** válasza:
oh és folytazsd!!!!!!!
2013. aug. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!:)

Igen, egy picit analfabéta vagyok én ebben a blogos dologban. Például csodálkozom magamon, hogy így meg tudtam csinálni :D Megpróbálom csinálni normálisan, és kiegészíteni, ahogy írtad.:)

Nem, nem hagyom abba, csak azért mert nem érkezik komment, csak éppen nem értem eddig rá :)))

2013. szept. 2. 18:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!