Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit szóltok az ORTT kis...

Mit szóltok az ORTT kis akciójához, hogy meg fog szűnni a Sláger rádió és a Danubius rádió?

Figyelt kérdés
Én fel voltam háborodva és ment is az email az ORTT-nek!
2009. okt. 30. 12:27
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
2009. okt. 30. 12:34
 2/24 anonim ***** válasza:
46%

Lejárt a szerződésük, és nem kaptak meghosszabbítást, ez történt, ugye, nem akarod elferdíteni?

Amúgy meg örülök neki.

2009. okt. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
42%

KERESŐ!!!elárasztják oldalt az ugyanilyen kérdések!!!!!!!!!!!


amúgy engem nem izgat.ha politika volt,ha üzlet.akkor is.megszületett a döntés és kész.

2009. okt. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
mit szóltok majd hozzá ha a zene helyett csak üres politika lesz 24 órában! Ez már most idegesítő dolog!
2009. okt. 30. 12:37
 5/24 anonim ***** válasza:
45%
Én már régóta nem őket hallgattam, ha zenét akartam hallgatni. Nekem nem tetszett a műsorvezetők stílusa egy idő után. Zenét tőlük függetlenül is tudok hallgatni. A szórakozóhelyek meg, akik eddig őket játszották, most majd kötnek szerződést mással.
2009. okt. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
62%
félre vagy tájékoztatva.nem politika lesz a nap 24 órájában.az egyik adó(FM1)a jelenlegi Radiocafé-hoz fog hasonlítani..tehát lesz zene,csak kicsit nagyobb hangsúly kapnak a komolyabb,közélettel foglalkozó(nem csak politika!!!!)műsorok...nem kell minden elhinni,amit hangoztatnak a döntés ellenzői...
2009. okt. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
60%

#hangsúlyt


amúgy a másik adónál is lesz zene,arról nem tudok pontos adatokat.

2009. okt. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
55%
#mindent
2009. okt. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
60%
Kérdező, 1-2 éve átalakult az egyik kereskedelmi adó, amin volt egy műsor, 1 órában talán, amiben célzottan gospel zenét játszottak. Ez egy olyan műfaj, amit sokan kedvelnek (én művelem is), de kevesen ismerik, és van 1-2 gospel szám, amit játszanak, de az emberek nem is tudják, hogy az gospel, és hogy miről szól. És az egyetlen ilyent megszüntették egy széles körben elterjedt adón. Én pl. ezt a műsort hoznám vissza.
2009. okt. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
44%

egyébként az FM1-en a magyar zenék kb.35%ban lesznek...ennek én baromira örülök.utáltam a Danubiust,Slágert...mindig ugyanazok a gagyi,igénytelen zenék mentek....én várom az új adókat,a közéleti műsorokat,(a politikánál majd átkapcsolok...)de a közéletet jelenti pl.a kultúra,sport,stb...ez kell!nem az idióta Bumeráng+hasonlók.


ne ítélkezzetek úgy,h.még nem is hallotátok az új adókat.ne dőljetek be a vészmadaraknak.utólag szidhatjátok,de még ne!

2009. okt. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!