Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ezen az oldalon miért van...

Roselyyka kérdése:

Ezen az oldalon miért van ennyi rosszindulatú ember?

Figyelt kérdés
:)Azért mert az életbe nem meritek felvállani a véleményeteket és azon élvezkedtek hogy névtelenül megbánthattok másokat?? Ez eléggé nagy lelki szegénységre utal. Itt is vannak jóindulatú emberek de nagyon nagyon kevés. Miért jó ez?
2013. aug. 11. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem könnyebb a névtelenség mögé zárkóznia sok embernek és úgy kritizálni másokat. Hiszen itt szinte senki sem ismeri a másikat és ezáltal aszt hiszik sokan hogy bármilyen megjedzést tehetnek akárkire. De nyiltan senkinem mondaná meg a szemébe. Ez elég szomorú. A legtöbbjük k***a nagy hangember akik a való világban elzárkózott kis szürke egerek. Én ugy vagyok vele ha jót nem tudok mondani valamire , valakire inkább nem mondom ki csak ha kéri.
2013. aug. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát az lenne a normális amit te írsz de tényleg az lehet az oka hogy a való életbe nyuszik itt meg okoskodnak.
2013. aug. 11. 15:57
 3/3 anonim ***** válasza:
wáhh engem is idegesítenek ezek a "nagymenők", komolyan nagyon kíváncsi lennék rá h való életbe is ijen parasztok a válaszaik alapján?! de azért hozzá tartozik h van egy-két tényleg nagyon aranyos ember
2013. aug. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!