Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg Darth...

Szerintetek tényleg Darth Sidious a Star Wars Galaxis történelmének legerősebb Sitheje?

Figyelt kérdés

Íme az listám:

1. Darth Vitiate

2. Darth Nihilus

3. Darth Sion

4. Marka Ragnos

5. Ulic-Qel Droma és Exar Kun

6. Ludo Kressh és Naga Sadow

7. Darth Tenebrous

8. Darth Plagueis

9. Darth Sidious

10. Darth Zannah


2013. aug. 2. 10:20
1 2
 11/12 anonim válasza:

Ha a helyes (jelen esetben szórakozás) kategóriába írod a kérdést akkor lehet hogy csak 3-4 választ kapsz de közülük mindegyik normális, segítőkész és nem trollkodó.


De ha szerelem/szexbe írod akkor igaz, hogy 10 választ kapsz de ebből a 10-ből 9 "trollkodó" olyan, hogy "jelentve, "rossz kategória" stb...

Lehet hogy szerelem/szexbe több választ kapsz de nem mindegy hogy milyet!



Erre mondják ezt:

Nem a mennyiség számít hanem a minőség!

2013. aug. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
szerintem nihilus,andeddu(ot se irtad !)es bane kozott dolne el az elso harom helyezet de szerintem ha bezarnank oket egyszobaba nihilus vagy andeddu kozott dolne el az elso hely mivel bane azert volt nagy mert sokat hoditottt de nihilus ugy birtokolta az erot hogy kepes volt bezarni a tudatat egy alarcba andeddu meg a koponyajaba zarta halala utan es es az ero segitsegeval mozgasba tartotta a testet(nagyon kemeny)remelem segitettem :))
2014. júl. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!