Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg Darth...

Szerintetek tényleg Darth Sidious a Star Wars Galaxis történelmének legerősebb Sitheje?

Figyelt kérdés

Íme az listám:

1. Darth Vitiate

2. Darth Nihilus

3. Darth Sion

4. Marka Ragnos

5. Ulic-Qel Droma és Exar Kun

6. Ludo Kressh és Naga Sadow

7. Darth Tenebrous

8. Darth Plagueis

9. Darth Sidious

10. Darth Zannah


2013. aug. 2. 10:20
1 2
 1/12 anonim válasza:

Érdekes kategóriában tetted fel ezt a kérdést.

Anakin (Vader) lehetett volna a legerősebb, hiszen maga az Erő volt az "apja", és ő volt a kiválasztott. Végül azonban nem lett valami kigyúrt harcos a sok rossz döntésének, és befolyásolhatóságának hála.

A legerősebb szerintem Revan (akit nem értem miért nem soroltál fel, mint opció). Nagyon hosszú ideig neki volt a legnagyobb befolyása mind a jó, mind a rossz oldalon, és ha nem árulják el, akkor simán uralhatta volna az egész Köztársaságot. Meg ember. Az emberek nekem szimpatikusabbak mint a többi faj. Kivéve az ewokokat. Ők királyak.

2013. aug. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Na ez az örülht az egész galaxis, hogy valaki nem hagyott el egy fénykardot az ewokok közelében, mert akkor már rég eukaliptuszlevéllel fizetett volna mindenki.
2013. aug. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Mint írtam(de úgy látom törölték azt a hozzászólásomat) azért ebbe a kategriába írtam a kérdésem mert ha más kategóriába írom nagy rá az esély hogy nem kapok rá választ.

Lehet hogy Ravennek is a listán volna a helye,de hogy nem ő a legerősebb az biztos.Hiszen harcolt Darth Vitiate-el és Vitiate könnyedén legyőzte őt.

De ha szerinted Raven olyan erős mit gondolsz hanyadik helyen volna a helye,melyik általam felsorolt Sithnél erősebb?

2013. aug. 2. 10:54
 4/12 anonim válasza:
De amúgy a kérdésed jelentve lett és át rakták a moderátorok szórakozás kategóriába.
2013. aug. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Darth Bane
2013. aug. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
45%
Ja és ha már szerelem/szex kategóriába raktad a kérdést csak azért mert abban a kategóriában válaszolnak a legtöbben akkor ez a kérdés rád is vonatkozik: http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__gyik__4657934-..
2013. aug. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#6

Lehetne egy olyan kérdést is feltenni hogy:Nem parasztság-e ha felteszek egy kérdést és valaki úgy szól hozzá a kérdésemhez hogy nem válaszol rá hanem trollkodik?

Ez rád nagyon illene így válaszolhatsz is rá ha gondolod.

2013. aug. 5. 10:11
 8/12 A kérdező kommentje:

Az is érdekes hogy én nem szoktam jelentgetni senkit a moderátoroknál,nem pontozok le senkit.

Tlem mindenki oda írja a kérdését ahová csak akarja.

Vajon akit zavar azt miért zavarja?

2013. aug. 5. 10:15
 9/12 anonim válasza:

Szerinted miért találták ki a kategóriákat?

Nem azért hogy egy adott kategóriában vegyes kategóriájú kérdések legyenek.

Azért ha valaki szelem/szexről akar kérdéseket olvasni akkor ott nézze abban a kategóriában..... És milyen már az ha egy oda nem illő kérdés jelenik meg?

2013. aug. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#9

Látod,te is trollkodsz.A kérdéhez nem is paszoló "választ" írsz.

2013. aug. 8. 13:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!