Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a Liam...

Mit gondoltok erről a Liam Payne-s fanfictionről? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

állítólag Harry is nagy szerepet kap a későbbi fejezetekben. érdemes lenne kivárni?

[link]



2013. jún. 18. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy történetbe, irodalmi műbe (oké, tudom hogy egy kb 13 éves lány netes szüleménye) nem illenek ezek a *nevet* meg *mosolyog* stb csillagos izék. A megfogalmazásból kéne kiderülnie, nem az olvasó szájába rágnia... Amúgy nem olvastam végig, pontozz le, de én semmiképpen nem olvasnék ilyet.
2013. jún. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ez szörnyű. Ezek micsodák?? "?" *felnevet* Hogyha valaki már elkezdett írni, könyörgöm, írja, fogalmazza már meg rendesen, nem csak odavet egy kérdőjelet. -.-" Én nem tudtam az első rész feléig se olvasni. :/
2013. jún. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

az író 15 éves. és ki lettek javítva a hibák... ő is fent van gyik-en, barátnőm :D

sejtette, hogy valami nem stimmel és köszöni, mert ezt akarta tudni!

2013. jún. 21. 20:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!