Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy a barátnői...

Mit csináljak, hogy a barátnőim felfogják, hogy nem leszek részeg?

Figyelt kérdés
Amúgy se szabadna sok alkoholt innom, mert olyan betegségem van, hogy attól rosszabbodna az állapotom. De én nem is akarok részeg lenni, szerintük anélkül nem lehet olyan jól érezni magunkat! Szerintem 16 évesen nem kell még halálra inni magunkat, főleg lányként nem! (nem mondhatnám őket butának mert az ország legjobb gimijébe járnak) Mit tegyek, hogy felfogják?

2013. jún. 7. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz tenni, ha eddig nem fogadták el, hogy nem iszol, akkor szerintem ezután se fogják. Őszintén szólva én az ilyen embereket nem nevezném barátaimnak.
2013. jún. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De másban, mindenben segítenek, akármi történik, csak ezt az egyet nem bírják megérteni:/
2013. jún. 7. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!