Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire reménytelen...

Tényleg ennyire reménytelen lennék? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy blogom, amit 1-2 hete csináltam és megmutattam egy netes levelezőtársamnak. Azt mondta belenézett én sem tetszik neki, halomra van manapság az ilyen, "ráadásul csöpögős önsajnáló cuccokkal" van tele és nem is értek hozzá. "És manapság mindenki írni akar, de csak kevesen értenek hozzá."

Szeretek írni, bár a legtöbb írásom a lomtárban végezte, másnak nem igazán mutattam meg, csak 1-2 embernek, tényleg ennyire rossz lenne? Persze kaptam egy pozitívabb kommentet mástól, annak nagyon örültem, de miért kellet így letámadni? Ha rossz miért nem lehet normálisan megmondani? Már nem tudom szeretnék-e továbbra is írni, sokat segítene, ha ti is véleményeznétek. [link]



2013. máj. 27. 18:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Áh buta vagy, ne törődj vele ki mit mond, gondol stb.... Ne vedd figyelembe és bátran legyél önbizalommal saját magad felé. Itt se nagyon kérj véleményt mert sok a bunkó.
2013. máj. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!