Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tetszik ez a blog? Ha igen,...

Tetszik ez a blog? Ha igen, miért? Ha nem, miért?

Figyelt kérdés

Kérlek válaszoljatok sokan :)

[link]



2013. máj. 27. 16:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Attól mert inden szir-szart megtanulsz még közel sem leszel intelligens. Max lesz 8 diplomád a falon. Sokra nem mész vele, de te csak tanuljál :)
2013. máj. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Szóóóóvaaaaal az is rossz, ha hülye vagyok, meg az is, ha okos :)
2013. máj. 28. 14:38
 13/16 anonim ***** válasza:

Minden rossz szándék nélkül adok neked egy tanácsot, amelyet én a helyedben megfogadnék. Tizenhárom évesen még nagyon kislány vagy. Tudom, hogy nem érzed magad annak, de akkor is így van. Kiskamaszként a legtöbben irkálunk, és ezek mindegyike nagyon rossz. A saját "műve" mégis mindenki szerint remek, hiszen mindenkinek maga felé hajlik a keze.

Ezért (is) örülök, hogy amikor én voltam ennyi idős, még nem volt internet. Mert én is irkáltam. Füzetbe. Aztán sokkal később, költözéskor a kezembe akadtak ezek az "irományok", és az állam leesett, hogy milyen buta, éretlen kislány voltam. Ki is dobtam mindet a szemétbe.

Az internet azonban kétélű fegyver. Jó, mert rengeteg hasznos információra tehetünk szert pillanatok alatt, viszont veszedelmeket is rejt. A legőszintébb jó szándékkal azt tanácsolom, hogy ne tedd közzé az írásaidat! Ne tedd ki magad egy csomó trollnak, és néhány hozzám hasonló, kulturált, ámde őszinte felnőttnek, akik megmondják neked az igazságot, ami neked természetesen rosszul esik.

2013. máj. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Én nem gondolom magam idősebbnek, értelmesebbnek, okosabbnak, felnőttebnek annál, ami vagyok. 13 éves kislány vagyok, és tudom ezt.

Szóval azt mondod töröljem?

Amúgy én nem dobtam volna ki őket, tök jó kis emlék lehet :)

2013. máj. 28. 15:33
 15/16 A kérdező kommentje:
De én azért csinálom ezt, mert élvezem, én legszívesebben vloggerkednék, de én ilyen fiatalon még télleg nem, max. amikor gimibe megyek, mert akkor úgyis új korszak kezdődik, és akkor eleve vloggerként ismernek meg, és nem fognak érte csúfolni, ha érted mire gondolok...
2013. máj. 28. 15:37
 16/16 anonim ***** válasza:

13 évesen érhető, ha ilyen ír...

Aki normális, meg sem szólja érte, max. akkor, ha lenne már vagy 20...

2013. máj. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!