Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tetszik ez a blog? Ha igen,...

Tetszik ez a blog? Ha igen, miért? Ha nem, miért?

Figyelt kérdés

Kérlek válaszoljatok sokan :)

[link]



2013. máj. 27. 16:02
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ezt most miért rakta át számtech témába??? Én a szórakozásba raktam, és azon belül könyvekhez...
2013. máj. 27. 16:06
 2/16 anonim ***** válasza:

A háttér és a színválasztás nem rossz, így az első benyomás viszonylag pozitív volt.

A betűtípus nem a legszerencsésebb. Szokatlan a szemnek, nehéz olvasni, lassabban halad vele az ember, mint a szokványos betűtípusokkal. Értem, hogy neked ez tetszik, de a szöveg olvashatósága nagyon fontos szempont, és ezen bizony nem javít ez a betűtípus.

A történetet csak a képig olvastam, eddig, nos, mit szépítsek? Tökéletesen érdektelen és unalmas. A szépség és a kinézet azon témák egyike, amelyek abszolút és tökéletesen hidegen hagynak. Ennél már az is jobban érdekelne, ha attól írnál, hogy hogyan potyog a vakolat a pincében.

A helyesírásoddal nincsenek komoly gondok, de azért még van mit csiszolni rajta. "Nekem PERFECT belsőm van." Present perfect legalább? Lárifári! Ne keverjük a nyelveket. A "perfekt" kifejezés mára már meghonosodott a magyar nyelvben, tessék szépen használni.

Az a kép arról a fura grimaszt vágó lányról katasztrofális, szörnyű, borzalmas.

A fejezetcímek a jobb oldalon - "Mi van az iPademen?" "Disney Tag", "Our Magic World" további olyan dolgokat sugallnak, amelyek engem elképesztő mértékben hidegen hagynak. (Persze attól még lehet, hogy mást érdekelnek.)

Idő közben továbbolvastam, és rábukkantam pár kifejezésre, amelyeket nem sikerült értelmeznem. Alig 10 sor leforgása alatt a következő kifejezéseket használod:

-DML

-Halosdfnkeadfhkjbhali

-Vizfwvuhbsu

Nos, az ilyenek gyakori használata szintén nem könnyíti meg a megértést...

2013. máj. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Attól hogy téged nem érdekel, lehet hogy mást fog :) a DML a Drw My Life rövidítése, amit azelőtt 10000x használtam, gondoltam megértitek, de akkor nem.

A rcbhbzjkmszwkn és satöbbi nem komolyan van, ilyenkor csak viccelek :) azért tárgyaltam ki pl. egy olyan témát, mint a szépsés, mert egy csomó lány önbizalom-hiányos, és segítséget akartam nyújtani, ha te fiú vagy, vagy elégedett vagy magaddal, avagy tökéletesen szép vagy, megértem, hogy tökéletesen leszarod :)

2013. máj. 27. 16:21
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
EZAZZZ! Egy újabb a szemét az interneten... Csak így tovább!
2013. máj. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

köszi ;)

Azért egy kort és nemet kapok? csak mert van egy sanda gyanúm, hogy ebben a témában főként fiúk vannak, és a GYIK átrakta nekem egy másik kategóriából ebbe... szal kort é nemet írtok?

2013. máj. 27. 16:42
 6/16 A kérdező kommentje:
ja, és első: ha rámentél volna a Our Magic World-re bal oldalon, tudnád, hogy egy linkcsere ;)
2013. máj. 27. 16:43
 7/16 anonim ***** válasza:
Első vagyok, 27 éves nő.
2013. máj. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%
ez nagyon szar te hálátlan
2013. máj. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
65%
Egy újabb blog, aminek nem szabadott volna megszületnie. A semmiről szól, amit valószínűleg egy nem túl intelligens 12 éves ír.
2013. máj. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
13 vagyok, és kitűnő tanuló :)
2013. máj. 28. 14:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!