Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van blogod? (csak akkor...

Van blogod? (csak akkor válaszolj a további kérdésekre, ha erre a kérdésre igen a válaszod ;) ) bőv. Lent

Figyelt kérdés

Szeretnék elkezdeni blogot írni, de kíváncsi vagyok van-e értelme, illetve kíváncsi vagyok a tapasztalataitokra.

Mikor kezdtél blogolni?

Milyen témában írsz, és miért pont arról?

Sokan látogatják a blogodat?

Szereted csinálni?

Mindig van időd rá?

És bármilyen tapasztalat jöhet, vagy gondolat, ami csak eszetekbe jut:)



2013. máj. 9. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Van, de nincs nagyon időm írni. Eddig 3 bejegyzésem van, pedig 1000-et írnék.

Ha nem reklámozod itt-ott (Facebook vagy más hely) akkor nem fogják látogatni.

Inkább személyes tapasztalatokról írtam, de szeretnék egy ilyen kérdés - válasz dolgot is, vagyis az olvasók kérdezzenek, és én válaszolok. De nagyon sok idő kell hozzá.

2013. máj. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!


Szerintem mindenképpen van értelme írni, mert könnyebb visszakövetni az életed eseményeit. Ha pedig reakciót is kap az ember, jól tud esni. Mondjuk, az enyémbe nem nagyon kommentelnek, de olvassák páran. Igazság szerint nem is azért nyitottam, hogy más olvassa, hanem magam miatt, szóval nem bánom, ha nem kapok kommentet, ha viszont mégis, szoktam neki örülni, a visszajelzés mindig jól jön az embernek.


Mikor kezdtem blogolni? 2012 februárjában.


Milyen témában írok és miért pont arról? Az életem eseményeit örökítem meg, vannak visszatérő témáim. Azért ezekről írok, mert nyomasztanak és jobb kiadni.


Sokan látogatják-e? Nem figyelem. :D De tudok néhány rendszeres olvasóról.


Szeretem-e csinálni? Igen. Miután kiírok magamból valamit, megkönnyebbít. Ha örömről írok, az is jó.


Mindig van-e időm rá? Igen. A kérdés nálam az, hogy kedvem mindig van-e? :D


21/f

2013. jún. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Hááát, legalább egy éve, de ez már a második blogom, az elsőt töröltem, ezt olyan három hónapja írom.


Én mindenféle dologról, Tagek, beauty-témák, haulok, és egyéb lányos dolgok.


ne igazán, mert nem reklámozom sehol, de van 2 rendszeres olvasóm! :DD


Nyilván azért blogolok, mert szeretem csinálni.


Van időm rá, ha akarom, hogy legyen.


amúgy: [link] :))

2013. aug. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van, [link]

Örülök, ha benézel. Van itt mindenféle.

2016. júl. 30. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!