Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A külföldi országokban élô...

A külföldi országokban élô magyar emberek miért nem beszélgetnek az itthoniakkal? Túlságosan nagymenôk lettek, mert nekik sikerült a kinti letelepedés. A másiknak meg még nem. Persze nagy tisztelet a kivételnek!

Figyelt kérdés
Sok embernek tettem fel kérdéseket már...de arra sem méltattak,hogy azt írják 'hagyj békén'!Szóval kiábrándító mindez!

2013. máj. 11. 20:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Nagymenők? Nem hinném, csak örülnek, hogy leakadtak az itthoni depressziósokról és a magyar mentalitásról :D


Én is ezt várom már mióta az eszemet tudom: Bár én még sokára jutok ki még csak 17 vagyok. De alig várom, magam mögött tudjam az egész országot, ha bejön az élet csak anyámékat látogatom meg félévente és pá Magyarország :D

2013. máj. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!