Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Egy 17 éves meleg srác vagyok...

Egy 17 éves meleg srác vagyok és még sosem voltam egy meleg bárban sem. Szerintetek érdemes lenne elmenni egybe, egyáltalán lehet ott ismerkedni?

Figyelt kérdés

2013. jan. 21. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
Ne haragudj, de elég hülye kérdés. Melegbárokba csak heterók járnak, akik az ellenkező nemű heterókat keresik.
2013. jan. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bár nem értek ezekhez, de szerintem csak 18+ engednek be. Szerintem ott egyébként nem kedvesbájosaranyos ismerkedés folyik. Nem azért, mert melegekről van szó. Egy heterónak sem ajánlanék diszkót ismerkedésre.


Mi a célod? Kapcsolatot szeretnél, vagy bele sem merek gondolni, hogy mit? Ha az utóbbit, akkor egy próbát biztos megér. Jövőre!


22/L

2013. febr. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

előző, ha nem értesz hozzá, inkább ne szólalj meg :D


a melegbár nem attól melegbár, hogy ott szexelnek az emberek vagy ilysmi :D

szóval oda bárki mehet, nincs ott semmi extra. ami megkülönböztetia többi bártól, hogy a meleg pároknak nem kell titkolózniuk, ezért ugyanúgy, ahogy a többi bárokban a fiú megpuszilja a barátnőjét, a melegbárban senki nem fog meglepődni, ha a fiú megpuszilja a barátját. vagy a barátnőjét. mivel oda bárki bemehet, és bárkit szívesen látnak. nem úgy, mint a nem melegbárban, ahol ha megfogod a barátod kezét, lebuzlznak. :) szóval menj be bátran, kellemesen fogsz csalódni.


ismerkedni is lehet, de oda nem azért járnak az emberek, hanem kávézni, stb..

2013. febr. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
28%
A sok hülye aki leszavazott keressen rá a szótárban arra, hogy "irónia".
2013. febr. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!