Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nagyon bolond ötlet?

Nagyon bolond ötlet?

Figyelt kérdés

Most komoly a kérdés, nem trollkodok kivételesen :s


Ugyebár ma nem mentem be bulizni, mert összevesztem kicsit a csajjal, akivel eddig ismerkedtem. Most éjfél előtt hívtak, ő meg a barátnői, de nem mertem felvenni. Aztán írtam SMS-t, mire azt reagálták, hogy csak azt akarták megkérdezni, hogy bent vagyok-e a városban és mennék-e velük mégis bulizni.


Most arra gondoltam, hogy lehet megyek és stoppolok egyet, hátha valaki bevisz a városba, ott meg találkozok velük. Hajnali 4-ig van nyitva a bulihely.


Nagyon bolond ötlet? :o


2013. jan. 20. 00:06
1 2 3 4 5
 21/45 anonim válasza:
Ne menj sehova, mert csak cikis helyzetbe hoznád magad. Különben milyen az, hogy a csaj fizet be??? Ez kicsit hímringyóság....
2013. jan. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:
Pécs közeli kisvárosban lakom, itt megy a főút, szóval ott biztos elég sok kocsi jár. Lenne hol stoppolni.
2013. jan. 20. 00:20
 23/45 A kérdező kommentje:
21-es: Unalmas mindig elmondanom újra, de nem pasi vagyok, éééérted? :)
2013. jan. 20. 00:20
 24/45 anonim válasza:
Nem csak szívatnak a csajok??
2013. jan. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim válasza:
Akkor írd a kérdésed alá, hogy lány vagy! Jézusom... Minden válaszból az jött le, hogy fiú vagy.
2013. jan. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy szívatás... akkor nem hívtak volna. Mondjuk lehet túlzás lenne ez a stoppolásos bejutás. Lehet csak hülyét csinálnék magamból.
2013. jan. 20. 00:22
 27/45 A kérdező kommentje:
25-ös: Ha megnézed a felhasználónevem, akkor nem nagy ördőngősség :) A válaszaimból meg miért jönne már az le? Az egy dolog, hogy te nem tudsz túllátni a sztereotípiákon.
2013. jan. 20. 00:23
 28/45 anonim ***** válasza:
Nem érné meg a befektetett energia, egyszerűen nonszensz.
2013. jan. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim válasza:
Jó, bocsi, elég sokan félre értettük, mert tényleg fiúsan írtad, és ilyen későn már nem figyelünk a részletekre, de szerintem inkább maradj otthon. Legközelebb szervezzétek meg rendesen a bulizást. És ez miért is van a szerelem/szex témában? Csak mert így téveszt meg mindenkit.
2013. jan. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:

Én is pasinak gondoltalak.:O

De mint pasi mondom,hogy lányként inkább ezt most hagyd ki.

2013. jan. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!