Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Koncertre ti mit szoktatok vinni?

Koncertre ti mit szoktatok vinni?

Figyelt kérdés

Jövőhéten megyek koncertre. Ez lesz életem első ilyen benti koncertje, szóval ami nem fesztiválon van. Diszkóba nem szoktam járni, így nem tudom mit szokás vinni.


Táskát ha viszek, akkor azt hova tudom letenni? Van ruhatár? Ha igen, akkor mennyi kb. a díja?


Piát be lehet vinni, vagy csak ott lehet venni?


Amúgy az Akvárium Kblubba megyek.


Fényképezőt vihetek?



2012. nov. 11. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Akvárium Klubban sosem voltam. De biztos van ruhatár, párszáz forintnál nem szokott több lenni. Piát nem lehet bevinni. Fényképezőt gondolom vihetsz. :D
2012. nov. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Watson ***** válasza:
Eddig csak Lady Gaga koncerten voltam (meglepő, mi?) oda fényképezőt, táskát vittem. Ha nem az utolsó napokban vesszük a jegyet valmilyen "fan táblát" is csináltam volna. A legtöbb helyen van ruhatár, piát szerintem cska úgy tudsz bevinni ha a táskádban van és nem nézetik át , táskát vihetsz ha nem félsz hogy kirabolnak , fényképezőt is , csak figyelj rá oda. :)
2012. nov. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!