Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mik az alpvető dolgok, amiket...

Mik az alpvető dolgok, amiket egy koncertre kell (illetve nem lehet) vinni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Az alapvető túlélő dolgokra gondoltam a felkészültség szempontjából.
2010. nov. 2. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:

öhm, ajánlani tudom, hogy vigyél mondjuk... jegyet?


ezzel szemben a vállon tölthető squadrakétát szerintem ne pakold be, mert talán felkelted a szekuritisbácsi kíváncsiságát.

2010. nov. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

milyen koncert attól függ:)

mert más kell pl Lady Gaga sportarénás koncertjére mint szimfonikus előadásra a Művészetek Palotájában

ha leírod milyen koncert tudok válaszolni:P de a jegy tényleg nem árt:D

2010. nov. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ÖVtáska, amibe belepakolsz mindent, JEGY, fényképező/kamera( persze, csak ha bevihetszi), ha valami death metál koncertre mész, akkor a bakancsodat ne hagyd otthon :P

Víz, törlőkendő ( sosem lehet tudni).

2010. nov. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lady Gaga koncert :)
2010. nov. 2. 13:45
 5/8 Daweee000 ***** válasza:
Én általában minimalistára veszem, ami elfér a zsebemben jön, ami nem, nem. Ez általában egy mobilt, pénztárcát és opcionálisan jegyet jelent.
2010. nov. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És milyen táskát érdemes vinni?Mert ugye szeretnék vásárolni is...:)
2010. nov. 2. 14:06
 7/8 anonim ***** válasza:

Lady Gaga...hát szerintem a kamerát ne kockáztasd, lehet elveszik,inkább mobil,ami jól fényképez:P üveges üdítőt nem lehet bevinni (elveszik a bejáratnál)

szerintem egy kisebb válltáskát vigyél, amibe azért ha pulcsi van rajtad belefér, benne telefon, jegy, vigyél kisdobozos szívószálas gyümölcslét inni, pénztárca...kb ennyi

2010. nov. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kényelmes ruházat, ha áálójegyed van, egy kényelmes cipő, amiben nem okoz gondot 5-6 órát álldogálni, a papplacit fűtik, 3 kabát nem kell. minden kaját-piát elvesznek, semmit nem vihetsz be, itt átmotoznak, táskát leteteik ruhatárban, pénz-jegy-öltözék-teló-iratok-lakáskulcs, mást nem érdemes vinni. esetleg a tatyót leadod a ruhatárban, aztán azt telivásárolod.
2010. nov. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!