Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen az Egri Főiskola és az...

Milyen az Egri Főiskola és az Egri élet bulik terén?

Figyelt kérdés
Milyen a közösség a főiskolán, milyenek az emberek, sok buli van, szórakozóhelyek, kocsmák, egyéb szórakozási lehetőségek... stb érdemes e odamenni tanulni?

2012. nov. 10. 09:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Az egri főiskolára drogos, alkoholista link senkiházik járnak csak.
2012. nov. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Telehányják az utcát, vandálkodnak, törnek-zúznak, lopnak. Még valami érdekel?
2012. nov. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A buli része rendben van de a főiskola szerintem elég s*ar.
2012. nov. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egri vagyok, de fősulira nem jártam. A Sas úti koliban állítólag hatalmas bulik vannak, régen asszem az Egálban voltak fősulis partyk, ma az a hely már nincs meg, de a bulikat biztosan megtartják valahol. A Leányka úti kolinak van saját büfé-kocsmája, meg nyilván a szobádban azt iszol és úgy partyzol, ahogy akarsz. Ez a koli közel van a belvároshoz, a másik távolabb van, buszvégállomásnál.

Az egri szórakozóhelyekről meg millió kérdés van, kocsma van rengeteg, diszkó, beülős hely is akad.

2012. nov. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A fősulis bulikat általában a Gödörben tarták monstanság.
2012. nov. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első te talán odajársz, és magadból indulsz ki???-.-


Kérdező, a főiskolán rengeteg szak közül lehet választani, nem mindegy,h melyikre szeretnél felvételizni,mert vannak amik erősebbek és vannak gyengébbek, kisebb múlttal rendelkezők(pl gazdasági szakot inkább a bgfen érdemes tanulni, de ha tanár akarsz lenni, gyere!)


A közösség szerintem jó, de nyilván nem homogén, a karok eléggé elkülönülnek, de azokon belül jobban meg tudod ismerni az embereket, sok közös program van,ami összekovácsolhatja a közösséget, a szakokat. Természetesen az emberek is sokfélék, de én még nem láttam olyat,h vki egydül lenne,mindenki talál társaságot magának,aki akar! Ez persze egyén függő, nem lehet az iskola sajátossága.

Minden napra akad buli, ha a szórakozóhelyek kínálata nem tetszik, akkor is szervezhetsz jó bulit albérletben is!

Buliban nem lesz hiányod!:)

Tanulni pedig mindenhol érdemes!:)

Üdv, egy ekfes

2012. nov. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
1. Minden egyetem/főiskola ivós, drogos, legalábbis sok ilyen közösség van a sulin belül. 2. turisztika vendéglátásra mennék, azt néztem ki magamnak. azt meg úgy hallom jó. 3. könnyen barátkozok, azzal nincs gond és inni meg bulizni is tudok, szóval beilleszkedés megoldva. majd még meglátom: ) 1gond hogy szegedi vagyok és eger messze van. Amúgy köszi a válaszokat!
2012. nov. 11. 18:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!