Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mennyire jó város Pécs,...

Mennyire jó város Pécs, mennyire jófejek az emberek, szórakozási lehetőségek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nemsokára Pécsre utaznék egy haveri társaságot meglátogatni, de elég hosszú út elé nézek, így egy kicsit elgondolkodtató a dolog, összességében viszont nagyon elszeretnék jutni oda. Alapjában véve vonzó város számomra, de azért néhány kérdést feltennék, pécsiek (vagy aki már járt ott), megköszönném a véleményeket.


Mivel én még nem voltam, így nem tudok sokat nyilatkozni benyomásokról. Például arra lennék kíváncsi, hogy milyenek a fiatalok szórakozási lehetőségei, milyenek az ott élő emberek (pl. ahol én lakom elég ridegek), és hogy milyen helyekre érdemes elnézni (akár este, akár délután)?


Én is a fiatalabb korosztályhoz tartozom egyébként, úgyhogy főleg rájuk lennék kíváncsi (20 év körüli korosztály).


2012. szept. 30. 20:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Pecs szep es jo.


En itt elek tobb mint 20eve (30vagyok most) es nagyon szeretem. haverozni-bulizni idealis.Hetvegen tobb helyszinbol is valogathattok tobbfele szempont alapjan. Disco, rockkocsma, egyetemi buli vagy akar egy konnyu seta a belvarosban (szechenyi ter, setaloutca, szent istvan ter, koztarsasag ter, zsolnay negyed).


Napkozben pedig boven van latnivalo, tele vagyunk muzeummal vagy akar a Mecsekben is lehet kirandulni ( TV torony, Allatkert).


Ingyen Wifi van a belvarosban szinte mindenhol, Ettermek egymas hegyen-hatan.


Az emberek kedvesek es nyitottak, ilyenkor meg sok a turista is.

2012. okt. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!