Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ki ismeri PewDiePie-t?

Pewds kérdése:

Ki ismeri PewDiePie-t?

Figyelt kérdés
Csak szeretném tudni,hogy mennyien ismerik,és hogy sikerült rátalálni a videóira :D

2012. aug. 18. 06:53
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Jobban szeretem ha hozzáteszik azt is hogy csak a 4. generácót. Aki nem hiszi: utánanézhet a következőknek: Bronycon és Equestria Daily, FiMfiction. Bronycon-t szerintem már leírtam, Equestria Daily a legnépszerűbb Brony oldal, FiMfiction-on pedig a fanfictionok vannak (aki itt brony és nem olvasott fanficet: Cupcakes-et hagyja ki és olvassa el a My Little Dashie-t. Ha valaki nem Brony is el akarja olvasni szivesen linkelem a magyar változatot. Biztos hogy tetszeni fog.)


Mellesleg a show sem ilyen teadélutános sz*rság. Ha megnézed 2. évad utolsó 2 részét az utolsó részben van egy Mátrix utalás ahol a Mane 6 pont úgy veri meg Changeling-eket mint Neo az ügynököket.

A My little Dashie meg annak is jó aki nem brony. Története: Rainbow Dash átkerül a valódi világba, majd egy Brony gondját viseli, saját lányaként neveli 15 évig majd eljönnek érte a többi pony-k és elveszik tőle a "lányát" és minden emléket megsemmisítenek egy fotóalbumon kívül. Még filmet is elkezdtek csinálni belőle a Brony-k és 2013 február körülre tervezik a film felrakását Equestria Daily-re.

2012. okt. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Na az vagyok aki kérdezte hogy kik a bronyk, és utolsó a cupcakes videót saaajnos már láttam :S Am kérdező bocsi az offért :D
2012. okt. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:

Kezdetben nagyon bírtam, ám most már egyre kevésbé. Egyrészt, szerintem elég gagyi, ha valaki konkrétan nagyüzemi szinten gyártja a videókat, és már látszik, hogy csak a sikerre, pénzre hajt; márpedig megesik, hogy PewDiePie akár három, négy videót is feltesz egy nap. Egyet-egyet megnézek, a többi egyszerűen már nem tud érdekelni.

A barátnőjét is bírtam pár hónapig, de már nagyon irritál. Van stílusérzéke, nem is kevés, de nagyon zavar ez a "cuki vagyok, jaj de jó" fíling, ami átjárja az összes videóját. Van egy vagy két videó, amelyben hallani, hogy egyébként teljes értelmes, csak a nagyközönség előtt majmolja Boxxy -t és játssza az ügyefogyott aranyos kislányt. Ráadásul egy kicsit úgy érzem, a pasija hátán akar felkapaszkodni, bár talán félreértem. Egyébként egy teljesen normális csaj lenne jó stílusérzékkel, nem értem, miért játssza itt az agyát.

2012. dec. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Barátnőm mutatta, akkor mondtam neki hogy ki az isten ez meg mért ordibál, aztán egyre több videóját néztem, és ma már büszke tagja vagyok a BroArmynak!:D 19/L
2012. dec. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Senshiinoue-tól néztem az Amnesia The Dark Descentet és gondoltam akkor már keresek humoros vidiket róla erre megtaláltam PewDiewPie Amnesia montázsát és szétszakadtam a röhögéstől :'D Azt hiszem május óta vagyok bro.
2013. júl. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
BROFIST.
2013. aug. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
Olyan megnyugtató olvasni magyar bro-kat :') én régebben hallottam róla, megnéztem egy slenderes vidit, imádtam nagyon, de nem tudtam hogy van több vagy csak nem kerestem már nem tudom, aztán néztem a The Finebros csatornáját és azon volt hogy teens reacht: Pewdiepie... és gondolkoztam, hogy ezt már hallottam valahol megnéztem aztán rákerestem... eddigi életem legjobb döntése volt :33 a barátnője egy tündér, öt is nagyon szeretem, a kutyájuk meg annyira dundi ^^ Jabba the hut... L/15
2013. szept. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
brofist!! és a barátnője *-* hihetetlen az a stílus :o<3 nagyon szeretem őket!
2014. jan. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
előző 12/l
2014. jan. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Inkább ki nem? :D
2014. ápr. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!