Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ki ismeri PewDiePie-t?

Pewds kérdése:

Ki ismeri PewDiePie-t?

Figyelt kérdés
Csak szeretném tudni,hogy mennyien ismerik,és hogy sikerült rátalálni a videóira :D

2012. aug. 18. 06:53
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:

Én ismerem. Több mint 1 éve találtam rá a videóira. Még talán a 300.000 subscriberje se volt meg. 2-3 hónappal azután miután FreddyD befejezte a Rossz PC Játékok sorozatot. Scary reactionokat nézegettem és úgy találtam meg pewdiepie-t. Bef*stam a nevetéstől és azóta minden videóját nézem.


Ugyanígy Tobuscus de őt később találtam meg. Még a Literal Trailerek keresésekor. Mind a 3 csatornáját nézem.


De nekem is lenne egy kérdésem: Van itt aki Bro-buscus, vagy a Bro armyban benne van és tagja Tobuscus audience-nek is? Vagy talán van itt egy Brony-bro-buscus?

2012. aug. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

Én is a Bro Army tagja vagyok. :)

Egyébként én "Amnesia scary moments"re kerestem és így találtam Pewdiera.

Fahking barrels!!!

2012. aug. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Örülök h nem vagyok egyedül :D Én is csatlakoztam a Bro Army-hoz :D Annyira Tobuscus-t nem ismerem,de PewDie-n kívűl és Chaoticmonki (Cry) csatornáját nézem xD

Brofist!!!

2012. aug. 21. 22:54
 4/31 anonim válasza:
Ismerni ismerem, de nem mondom hogy rajongója lennék. Egy darabig subscribe-olója voltam ugyan, de aztán rájöttem hogy a humora elváltoztatott hangokból, meg néhol már-már kamuszerü ijedésekböl áll. Ne érts félre, nem ítéllek mert nézed, mindenkinek más az ízlése. Én mondjuk Robbaz-t bírom a svédek közül, meg Morfart ( ö is horrort játszik föleg, magas hangok meg kamu nélkül ).
2012. aug. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim válasza:
0%
psyhedelic snake sokkal nagyobb arc :D
2012. aug. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Én FreddyD egyik slender videója kommentjeinél láttam a nevét, rákerestem, és azóta is a Bro Army tagja vagyok de nem sikerült még az összes videóját megnéznem :D Imádom, néha már úgy fáj a hasam a röhögéstöl amikor a videóit nézem :D
2012. aug. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Olyan cukik a barátnőjével ^^


http://www.youtube.com/watch?v=Lw2DpU9tpL0

2012. szept. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Én a kezdetektől ismerem,ő dobja fel a napomat!Brofist!
2012. szept. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Brofist :D
2012. szept. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Bros,bros everywhere :D

BROFIST :D

2012. szept. 15. 11:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!