Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért nem működik a KINECTES...

Miért nem működik a KINECTES hangvezérlés?

Figyelt kérdés
Ha a főmenübe vagyok egyszer már megjelent a mirofon és tudtam is használni,például így kapcsoltam ki a boxot.A FUN Labs-nál is működik a hangvezérlés,de a főmenübe nem,eddig csak egyszer jelent meg a mikrofon.United Kingdom-ra van állítva ugyogy ezzel nem lehet baj.Hol lehet frissíteni a Dashboardot?

#Xbox #Kinect #TV #hangvzérlés
2012. jún. 16. 16:30
 1/1 anonim ***** válasza:
A hangvezérlés lehetőség elvileg csak az egyesült államokban működik, de már dolgoznak a magyarországi hangvezérlésen is, amihez hozzájárulhatsz a Voice Studio ingyenes alkalmazás letöltésével, használatával. A Dashboard frissítés csak akkor lehetséges, hogyha Live-ra kapcsolódva vagy, akkor meg majd úgyis látod a lehetőséget, hogy megkaptad az esélyt,hogy frissítsd. A többi már az Xbox dolga.
2012. jún. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!