Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hangvezérlés billentyűzettel?

Hangvezérlés billentyűzettel?

Figyelt kérdés

Vettem ma egy fülest, és miután megvettem akkor jöttem rá hogy egy hangállító jó lenne rá, ha gépen használom de sajnos nincs.

A billentyűzetemen vannak extra gombok, csak mivel régi ezért win7-en nem működnek.

Szóval az lenne a kérdésem, hogy egyéb úton meg lehet-e ezt oldani. Kipróbáltam 1-2 programot, de egyik sem tökéletes (nem mindig érzékeli,stb.)


2012. febr. 22. 23:19
 1/4 waland ***** válasza:
Mivel hallgatsz zenét? A winampon van olyan lehetőség, hogy belépsz az options menü preferences részébe, ott global hotkeys, és ha bekapcsolod, akkor az ott lévő kombinációkkal tudod változtatni a hangerőt is.
2012. febr. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Alap media player-el. Akkor lehet leszedek egy winamp-ot, csak sajnos ez pl.: a youtube-on való zenehallgatásomat nem könnyíti meg :/
2012. febr. 22. 23:39
 3/4 waland ***** válasza:

Na találtam pár dolgot:

[link]

[link]

[link]

2012. febr. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget és a fáradozást :)

Ez a 3rvx a legjobb mind közül.

2012. febr. 23. 00:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!