Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a "helyzet" az új billentyű...

Mi a "helyzet" az új billentyűzettel?

Figyelt kérdés

A számítógép elkezdi telepíteni az új hardvert, majd egy felugró ablak az írja, hogy a windows-nak, egy kbdhid.sys fájlja szükséges. Ez mi lenne?

És így sajnos, nem tudom használni a billentyűzetet. Vmi tanács??


2011. dec. 27. 16:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Click Start, and then click Search.

In the left pane, click All files and folders.

In the All or part of the file name box, type kbdhid.sys, click More advanced options, and then click to select the Search hidden files and folders check box.

On the Tools menu, click Folder Options, and then click the View tab.

In the Advanced settings list, click Show hidden files and folders, and then click to clear the Hide protected operating system files check box.

Click Yes, click Apply, and then click OK.

Click Search. In the list of found files in the right pane, note the path of the Kbdhid.sys file.

On the Tools menu, click Folder Options, and then click the View tab.

In the Advanced settings list, click Do not show hidden files and folders, and then click to select the Hide protected operating system files check box.

Click Apply, and then click OK.

Disconnect and then reconnect the keyboard or the number pad. When you are prompted, point to the path of the Kbdhid.sys file that you noted in step 7.


Ezt írja a májkroszoft. Ha nem érted, akkor lefordítom...

2011. dec. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!