Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek el menjek kocsmázn...

Szerintetek el menjek kocsmázni ballagás után?

Figyelt kérdés

Vidéken lakok most fogok ballagni 8-aik osztályból.Hát a falumban nincs sok lehetőség szórakozni csak kocsmázni.A barátaim hívtak hogy mennyek velük de nem tudom hogy el mennyek vagy ne.Minden választ előre köszönök.

14/L


2012. jún. 12. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
14 évesen semmi helyed egy kocsmában de még 16 évesen sincs,ne menj,remélem anyukádék nem is engednének
2012. jún. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

várj még négy évet, aztán ünnepeld meg a 18.-at alkoholmérgezéssel.


Angolok is így szokták!

2012. jún. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem elmehetsz velük,de 14 éves vagy szóval csak alkoholmenteset vagy ízesítettet igyál.Mégis csak ballagásod van!
2012. jún. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja ballagás,nem túl nagy dolog elvégezni egy általános iskolát majd a középiskolai ballagáson menjen kocsmázni ne 14 éves kislányként azért,mert elvégzett egy alap dolgot,ugyanúgy nem értem,mikor 14 évesek rendesen drága és nagy dolgokat kérnek ballagásra,holott alap elvégezni egy általános iskolát.
2012. jún. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!