Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » HELP! Xboxosok az rendben van?

HELP! Xboxosok az rendben van?

Figyelt kérdés

Xboxom lassan 1 éves de eddig nem csinálta ezt ez normális vagy gáz van?csináltam videót


[link]



2012. máj. 8. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogyha jól láttam, akkor kikapcsoltad az xboxot. nincs gáz, nekem is slimem van, nekem ezt akkor csinálja amikor pl. töltök le valamit, és azt folytatja "nyugis" módban
2012. máj. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igen leállás előtt ha vennék 1 ilyet segítene rajta hogy egyből kikapcsoljon?


[link]

2012. máj. 8. 14:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Dehogyis, ez tök fölösleges.nem azért csinálja hogy lehűljön (szerintem),hanem hogy háttérben csináljon dolgokat. bár ez sem kizárt, hogy ezért van... kitudja. szerintem fölösleges bele, futni nem fut, csak a ventilátorok hogy lehűtsék a gépet, meg a hdd-re ir, stb. nem úgy fut mint pl. a dashboardban.
2012. máj. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ezt azért csinálja, mert szinkronizálja fel cloudba a mentéseidet miután kikapcsoltad a boxot. A beállításoknál a background download kikapcsolásával lehet kikapcsolni (ha van cloudod, akkor nem engedi kikapcsolni).
2012. máj. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!