Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért jó a marihuána vagy az...

Miért jó a marihuána vagy az ecstasy?

Figyelt kérdés
Buta válaszokkal kíméljetek. Úgyértem, milyen hatása van amiért annyi ember ki akarja próbálni?.. kiváncsi lennék a pozitív oldalának bemutatására és a negatív oldaléra is... Ha rá akarnátok szedni hogy próbáljam ki valamelyiket, akkor hogyan tennétek?.ellenkező esetben, ha beszélnétek róla, mit mondanátok, miért ne próbáljam ki soha az életben? ... köszönöm a normális válaszokat! (csak az ecstasyt és a marihuánát illeti a kérdés. )

2012. ápr. 18. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért jó, mert boldog leszel tőlük. Egy kis kikapcsolódás, kizökkenés a szürke hétköznapokból. Ha körülnézel az utcán, nem nagyon látsz boldog embereket. Ugye 1x mindent ki kell próbálni, csak ne legyen függő az ember.

Tehát előnyei: boldogság, felszabadultság, közvetlenség.

Hátrányai: függőség, drága, káros az egészségre.

2012. ápr. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
A marihuána nem okoz függőséget csak boldogság érzetet és nyugalmat ad, ellentétben az ecstazival ami egy partydrog vagyis felpörget és tudomásom szerint ez sem okoz függőséget de károsabb mint a marihuána mert szintetikus eredetű nem úgy mint a marihuána
2012. ápr. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
47%
frakk34 hidd el nekem rá lehet szokni a fűre is... tapasztalat! ecstasy-ra még jobban rá lehet szokni, mivel az egy opiát fajta, így nagyon nagy függőséget tud okozni!
2012. aug. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

a marihuána nem okoz fizikai függőséget. lelki függő viszont lehet bárki. a marihuána egy gyógynövény, szóval igazából nem sok káros hatása van. elvileg a rövidtávú memória roncsolódik ha nagyon hosszú távon használod, de amúgy csak a tüdődet roncsolja, ha füst formában szívod be.


az ecstasy-t személy szerint én még nem próbáltam mert szintetikus drog ami nálam azt jelenti hogy marha káros és függő leszek tőle. én nagyon félek az ilyenektől, mert ha rászokom a fűre az nem olyan nagy gond. az kb csak annyira rossz mintha dohányzásra szoknék. az ecstasy viszont meg sokkal károsabb elvileg és jobban okoz függőséget.

2012. aug. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%

A fű jó , 1-1,5 havonta rá is pippantunk spanokkal

ecstayt sose próbáltam, nem is akarom

2012. okt. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

a fű: pozitiv mert mondjuk hazamész hulla fáradtan,hajtasz egy cigit,betolsz valami laza zenét,beversz valami kaját, sodorsz még egy cigit és elvagy. Ellazulsz, úgy különösképpen semmi nem nagyon izgat. Én pl. szoktam agyalni a gondjaimon betépve mert van hogy sokkal tisztábban látom a dolgokat,sokkal egyszerübbnek, el nevetgélsz, úgy elvagy. Másnap sokkal kipihentebb,energikusabb vagy. Nem okoz függőséget.

Negativ : drága. 2fél be kapsz 0.7-0.9 között valami hungarishe kerti mutrát egyáltalán nem éri meg az árát. szóval jól nézd meg mit veszel :D. Nekem néha másnap fáj 1-2 fogam. Mondjuk ilyet mástól még nem hallottam.


Az ex : az ex party drog. Az akkor jó ha benned van a party feeling. Elmentek belöksz 1-2 sört rádobsz 2 exet és állat a party. Volt olyan hogy éreztem a szivemben ahogy megy a zene meg ilyenek. Teljes euforia. Pl olyan is volt hogy átmentünk kocsival egy nagyobb tócsán és az volt a flesh hogy a tengeren kocsikázunk. Igazából az csak feldob, pörögsz töle és ez párosul egy kics euforiával ha érted .

Negativ oldala maga a cucc. Kikésziti a szivedet meg ha sokat szeded akkor mindenedet. Állítolag függőséget is okoz, nem tudom 10-15 alkalommal toltam eddig kb 4 év alatt szóval nem vagyok rákattanva. De nem javaslom hosszú távra. Olvass utána az anfetamin és származékaik használatának következményeire. Szintetikus szar.

2012. dec. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!