Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Vannak még ilyen lányok,...

Vannak még ilyen lányok, fiúk? Vagy csak én vagyok ilyen azért nem találok magamnak párt?

Figyelt kérdés

Azzal kezdeném, hogy nem vagyok bulizós típus és az se aki szeret inni, ennélfogva elég nehéz bármilyen baráti kapcsolatot kialakítani, de szrencsére vannak barátaim de esténként nem tartok velük ha bulizni mennek. Így sokszor kimaradok az élményekből. Szóval én úgymond nyugisabb vagyok jobban elfoglalom magam egy jó filmmel mintha elmennék leinni magam. Nincs önbizalomhiányom, nem vagyok csúnya, többen tartanak szép csajnak, tehát a külsőmmel nincs semmi bajom. És lehet hogy úgy nézek ki mint aki szeret bulizni de nem. Nem tudom hogy mivel töltsem a nyári szünetet. Pár hetet utazással töltök de azonkivűl fogalmam sincs.

Kicsit üresnek érzem az életem.

17/L


2009. jún. 14. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én se vagyok egy nagy partigörl :) de attól még ha van valami ilyen-olyan iskolai dzsembori vagy osztályprogram,elmegyek,és megpróbálom jólérezni magam. Általában sikerül is :D Tehát csak annyit próbálnék javasolni,hogy néha menj el bulizni a barátaiddal,inni nem kötelező :)


Te is szervezhetsz programokat,pl.: elmenni egy közeli erdőbe,vagy fesztiválra (Sziget,Balaton Sound,Volt,Hegyalja ;),vagy csak egy sima korzózás a városban,vagy filmnézés...meg ami még eszedbe jut.


Tartalmas nyarat kívánok!:)

2009. jún. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia, vannak, persze. Szinte te megfogalmaztad azt a kérdést amit én is fel akartam tenni.....detto ugyan azt, kölső, önbizalom stb.

Én se vagyok egy igazi paty arc mivel hogy a sport "nem engedi"...... volt csajom is ilyen volt és ennek köszönhetően jól megértettük egymást.

Szerintem ha komoly kapcsolatra vágysz azt ne egy disco-ba keresd.....tapasztalatból beszélek, mivel hogy mi srácok oda nem azért megyünk hogy onét "életünk párját vigyük haza"..... ha érted mire gondolok.

Inkább olyan helyeket ajánlanák ahol sok időt tölthetsz fiúk társaságába,

Gondolok itt a sulira, vagy találj megadnak valami nyári munkát ahol pasik közelébe lehetsz. Így két legyet ütsz egy csapásra.

2009. jún. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm válaszokat:)

elsőnek : igazából azért nem szeretek bulizni járni mert két ballábas vagyok:D és hiába mondja h mindeki tud táncolni.. én nem tudok :S

másodiknak: jó h vannak még ilyen gondolkozású fiúk:) pl szted milyen helyeken dolgozik több fiú?:P

2009. jún. 14. 15:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia. Én a 2.vállaszoló vagyok.

Igazából nem is arra gondoltam együtt dolgozz ezekkel a srácokkal (persze ez lenne a legjobb) hanem egy olyan munkát válalj ahol sok srác megfordul.

-Nekem személy szerint (általába) bejönnek a strandokon az eladó csajok akik jégkrémet, fagyit, stb árulnak.

-Vagy mit szólsz a hoszteszkedéshez.

-De szerintem egy pultos csajjal is jól el lehet beszélgetni.

-Igazából mindeggy, csak szem előtt legyél, és ne legyen túl pörgős a meló.

Sok sikert.


Egyébként szerintem egy discoba nem muszály táncolni, le lehet ülni beszélgetni, piálgatni. És ha a barátnőid el mennek táncolni és te egyedül maradsz, hiddel hogy 10-percen belül jön egy srác és............. a többi rajtad múlik.

2009. jún. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi h visszanéztél:)

majd próbálok vmi munkát találni nyárra :P

am ált sportrendezvényeken vagyok "csomagosztó v vízadogató":D

2009. jún. 15. 22:46
 6/6 anonim válasza:
Biciklizz ! Eltöltöd az időd, levegőn vagy(persze ne Pest belvárosába biciklizz:D), helyeket látsz, és ha szerencséd van akkor barátokat is találsz!
2009. nov. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!