Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miket tud csinálni egy 16...

Miket tud csinálni egy 16 éves lány a nyári szünetben?

Figyelt kérdés

A nyári szünetben gyakran unatkozok, szinte mindig csak netezek, tévézek, alszok. Szeretném, ha ez egy jó, és egyáltalán nem unalmas szünet lenne.:) Egy kis faluban lakok, ahol nem ismerek senki korombelit.:S A sulimtól (bnőimtől) messze lakok, így nem tudnék minden nap lejárni hozzájuk, vagy áthívni őket.:( Tudtok ajánlani valami hobbit, programot, vagy bármit?

Már gondoltam arra is, hogy be kéne pasiznom, és akkor nem unatkoznék.:D:D De sajnos aki tetszik (évfolyamtársam) nem lép, én pedig nem merek.:D

16/L


2009. jún. 11. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

-Segíts a szüleidnek,munka mellett jól fog nekik esni ha segítesz.

-fűzz gyöngyöt,így lesznek új,egyedi ékszereid.

-tanulj meg 1-2 dolgot a főzésről,főzzél-süssél,persze ezt inkább ha otthon a szülők.

-olvass.

-Beszélj a barátaiddal,néha te mész be hozzájuk néha ők jönnek ki hozzád:)

-Ha van lehetőségetek menjetek strandra,csináljatok 1-1 csajbulit:)

14/L

2009. jún. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
fesztivál, táborok
2009. jún. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
menj lovastáborba
2009. jún. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szedj össze pár barátnőt és menjetek el nyaralni egy hétre valahova, biztos nem lesz unalmas. Aztán még fesztivál, tábor, nyári munka, bármi.
2009. jún. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Miket tud csinálni? Hmm.. lássuk csak :D

Menj el lovagolni, írták is :D

Akkor menj dolgozni, menj strandra, menj táborba, vagy koncertekre, ami éppen jó. Hát most hiába írom le azt, amit én szoktam, nem hiszem hogy neked bejönne a lövészet, vadászat, és a 30 kilós ládák pakolgatása egész nap :)

2009. jún. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Bnőimet sajnos nem engednék el nyaralni szülők nélkül...:S Pedig tényleg jó lenne.:D Segíteni itthon eleget szoktam... nem akarok nyáron is dolgozni.:S:S Strandra én mennék minden nap (bnőm is kinn van minden nap, és kimehetnék hozzá), de anyuék nem engednek el, mert sokba kerülne, ha minden nap kimennék.:D:D Úgyhogy csak pár alkalom lesz. (Tavaly nyáron is júniusban (suli után) minden nap kimentünk.:D:D:D (akkor is sokat fizethettek érte:D) Zsebpénzem meg nincs sok.:S Munkalehetőségem nincs, amiért pénzt is kaphatnék...

Táborokba azért nem megyek, mert bnőimet nem tudom rábeszélni, egyedül meg nem megyek...

Nem bírom a nagy tömeget, ezért koncertre se valószínű h megyek.:D:D Persze pár buliba biztos benézek, de nem ez fogja feltölteni a szünet napjait.

2009. jún. 12. 14:20
 7/8 anonim válasza:
írj könyvet! rajzolj! fess! agyagozz! menj el sétálni/túrázni! fényképezz! ha lehet kérj magadnak egy kis háziállatot amivel foglalkozhatsz! vagy menj ismerkedni...
2009. jún. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

-olvass kötelezőket a következő évre!

-csinálj sok fényképet!

- csatlakozz valami csapathoz pl. táncolj! nagyon jó a hangulat, társaság, barátok, táborok.

-játssz, sétáltass kutyát!

-bicajozz, vagy ha van motorjogsid motorozz!

-hallgass zenét és fuss, erdőben, vagy a falu kevésbé járatos utcáin

-tornázz, sportolj, mozogj sokat!

Én ezt teszem! És még időm se volt strandra menni ,csak 1x, bulizni pedig 2x...sosem unatkozom

16/l

2009. júl. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!