Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit hogyan csináljak ha még...

Mit hogyan csináljak ha még sosem voltam bulizni?

Figyelt kérdés

olyanokat szeretnék tudni hogy mit érdemes felvenni hogy illik-e farmert, kell -e kistáska, meg h mennyi pénzt szoktatok vinni meg mennyit költötök?

légyszi ha tudtok minél több linket is küldjetek hogy hogyan tudnék megtanulni táncolni mert az nem mangyon megy.... előre is köszi és nagy segítség lenne

(a piát már próbálgatom az nem okoz majd problémát-remélem)


2012. febr. 29. 18:47
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. így már magabiztosabban fogok elindulni hogy tudom hogy működik meg minden. még1X mindenkinek kössz :))
2012. márc. 4. 19:41
 12/14 anonim ***** válasza:
Nm...de megkérdezhetem hány éves vagy? hogy most mész bulizni?...O.o
2012. márc. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Én budapesti vagyok, 19 éves. A farmer elmegy de inkább akkor egy fekete nadrágot javasolok. Itt a legtöbb helyen általában lányoknak éjfélig ingyenes, vagy 500-1000 ft. a beugró. Persze a VIP ennek többszöröse. Kistáskát szoktam vinni ilyen kersztbe átrakósat hogy ne zavarjon amikor táncolok. A tánc az úgy jön belőled, ha jó a zene akkor főleg, azt ajánlom hogy nézd ahogy a többiek csinálják, és utánozd őket, előbb utóbb bele fogsz jönni :)


Ne vigyél magaddal túl sok pénzt ha lehet mert előfordulnak hogy kizsebelnek, nagy a tömeg az ilyen helyeken. Ha taxira is viszek magammal akkor ált 5000-ft ot viszek, ha nem akkor 3000-ből vígan megvagyok, úgy hogy általában még marad is, ez helytől társaságtól függ.


A pia elég drága szóval ha lehet akkor előtte igyatok valahol. Semmiképp se üsd ki magad! Nincsen lehangolóbb egy részeg, botladozó, beszédképtelen lánytól! Sok ilyet látni sajnos. Csak annyi igyál amennyitől jól érzed magad! Ha szédülsz azonnal hagyd abba az ivást, előtte vacsorázz be rendesen mert az felszívja az alkoholt. Szerintem 1 koktélt megihatsz nyugodtan nem lesz tőle bajod. A rövidekkel óvatosan! Főleg ha nem vagy tapasztalt. Az italodra nagyon vigyázz!!! SOHA ne hagyd őrizetlenül.


Jó bulizást :)

2012. márc. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen!!! az italokkal nincs bajom..itthon már próbálgatom és úgylátszik bírom az alkoholt. utolsó elöttinek 15/l

még egyszer mindenkinek thanks!!

2012. márc. 5. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!