Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » "Hogy kell" bulizni? 21 éves...

"Hogy kell" bulizni? 21 éves vagyok és még soha nem voltam.

Figyelt kérdés

Ne nézzetek hülyének, de így alakult. Valahogy sosem mertem elmenni. Nem tudok táncolni, nem szoktam inni, tök szerencsétlennek érzem magam. Nem azért, hogy nem iszom magam a sárga földig, de abban szerintem nincs semmi, ha néha becsíp az ember. Annyira irigylem, irigyeltem is mindig a barátnőimet meg a nővéremet, hogy ők eljárnak, de nekem valahogy nem volt hozzá merszem, hogy elmenjek velük.

Most megyek egyetemre, ráadásul DOTE-ra, már előre félek a nagy csoportbuliktól... Nem akarok álszentnek tűnni, hogy én "tanulni megyek, nem bulizni"... Mert tényleg tanulni megyek, de a buli szerintem hozzátartozik az egyetemi élethez. Nem akarom, hogy az legyen, hogy egyre se megyek el, de félek, hogy ha meg elmegyek, csak állnék ott, mint egy idióta.


2011. aug. 22. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell feltétlenül egyedül álldogálnod :) Ha lesz valamilyen buli,először kezdj el beszélgetni és ismerkedni az emberekkel,csoporttársakkal.Lehet közben iszogatni,aztán észre sem veszed,de egyre jobban fel fogsz oldódni.Ha táncos buli nem sörözős-beszélgetős,akkor lassan úgy is elkezdenek táncolni az emberek,akkor meg már te is el tudsz vegyülni a tömegben köztük és lötyögni a zenére meg ugrálni.Ha pedig még nem érzel késztetést rá,akkor biztos más is van,aki nem akar táncolni,addig vele lehet hülyéskedni.
2011. aug. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor ne nagyon féljek, jön majd magától?

Nagyon szépen köszönöm a válaszod! :)

2011. aug. 23. 11:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze,csak ne gondolj arra "hogy biztos valamit rosszul csinálok" vagy "biztos mindenki engem néz". Csak lazán :)
2011. aug. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem valami összejön! :)
2011. aug. 25. 08:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!