Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit hogyan csináljak ha még...

Mit hogyan csináljak ha még sosem voltam bulizni?

Figyelt kérdés

olyanokat szeretnék tudni hogy mit érdemes felvenni hogy illik-e farmert, kell -e kistáska, meg h mennyi pénzt szoktatok vinni meg mennyit költötök?

légyszi ha tudtok minél több linket is küldjetek hogy hogyan tudnék megtanulni táncolni mert az nem mangyon megy.... előre is köszi és nagy segítség lenne

(a piát már próbálgatom az nem okoz majd problémát-remélem)


2012. febr. 29. 18:47
1 2
 1/14 anonim válasza:

Remélem lány vagy, mert ha kistáskán gondolkozol, és nem, akkor tökmindegy. Pillangós helyre 80 kiló alatt nem indulnék. Sima helyen 20 már elmegy.

Táncolni 20 éve nem divat. A pult mellett kell állni. Ott aztán lehet csapatni a vakert...

2012. márc. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hát mit mondjak??? elég furcsa válazok és nem is sokat segítettek....de te megpróbáltad...........esetleg valaki más?????
2012. márc. 1. 15:05
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát, én sose rúgtam még be, pedig 23 vagyok, nincs annál gusztustalanabb, mikor egy lány részegen tántorog, félrebeszél és bamba fejet vág, azt se tudja, hol van, másnap meg mesélik neki, miket művelt... Ha mindenáron alkoholt fogyasztasz, inkább a boroskólát ajánlom, sok kólával és kevés borral. Koktélt, felest ne igyál, mert nagyon erős lehet, kiüt. Nem ciki visszautasítani. A poharadra vigyázz, nehogy belekeverjenek valamit. A farmer jó, mert kényelmes. A cipőválasztásnál jusson eszedbe, hogy a lábadra léphetnek, és inkább kényelmes legyen, mint "csinos és szűk", mert feltört lábbal végigszenvedni az estét nem éppen kellemes. Én sose táncoltam, igaz, nem is voltam olyan bulizós. Nem költöttem sok pénzt se, inkább félretettem amit kaptam rá, és hasznosabbra költöttem, pl. kutyaiskolára, lovaglóleckére, kung-fu edzésre. Kistáskát nem szerettem magamnál tartani, útban volt, inkább leadtam a ruhatárba, csak egy kevés költőpénzt hagytam magamnál.
2012. márc. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
köszike!! és még annyi hogy általában a belépő az mennyi szokott lenni. tudomm h mindenhol más de legalább egy megközelítő értéket.... thanks
2012. márc. 2. 19:56
 5/14 anonim ***** válasza:
Figyu!!!!!Úgy öltöz ahogy magadnak és a barátaidnak tetszel....;)....A pénz tekintetében pedig gondolom csak piát akarsz venni nem?...Ha igen és többen mentek akk nemkell sokat vinni én pl ha megyünk 3-4 en akk 1-2 k-t viszünk és abból detox úgyhogy...xD...Ha egyedül mész akk meg ne rúgj be mert sok az olyan ember aki csak a részeg magányos csajokat keresnek...De olyan 1500 forintor vigyél...:D.....Táncot meg nem tanulni kell hanem érezni...hidd el ha megvan a hangulat akk elkezdessz majd táncolni....;)....Kielégítô válasz volt?....:D
2012. márc. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Belépô?...Club függô...menô helyeken elkérnek.....6-kt is....de nem muszály olyan nagyon menó helyre menni sok a snob fa***z akit csak a b***s érdekel....lájtosabb helyen olyan 2-3 ezer a belépô meg plusz vigyél magaddal annyit amit elôzôbe írtam.....:)
2012. márc. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
kösz !! igen kielégítővolt a válasz :))
2012. márc. 4. 15:21
 8/14 anonim ***** válasza:
Na ennek örülök mai jótétel kipipálva....:D....
2012. márc. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ezek tökre ember/hely függő kérdések. hova mentek először is? mert valahova csinosabb ( r*bancosabban magyarul:D ) felöltözni, valahova elég egy farmer... azt h viszel-e táskát te döntöd el, kb minden szórakozóhelyen van ruhatár. azt h mennyi pénzt viszel meg mennyit költesz szintén te/ti döntitek el, attól függ mennyit akarsz inni...sztem ha bulizni mész, nagylány vagy már te is meg tudod ítélni. belépő sok helyen nincs x óráig...lányoknak főleg..de 500-1000 körül szokott lenni.
2012. márc. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
*csinosabban kell
2012. márc. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!