Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valaki valami jó puska tippet?...

Valaki valami jó puska tippet? Zsepiset meg ilyen általánosakat ismerek. Valami egyszerűen nagyszerűt kérek szépen. :D

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 17:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Tanuld meg a Braille írást, és simán mehetsz egy üres, de mégis teleírt a4-es lappal puskázni. Én egyébként az agyamba szoktam beleírni, állítólag azt sosem veszik észre. Még a jegyen se látszik.
2012. febr. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:

legbiztonságosabb a tenyérbe irni, ha izzadni szokott, akkor kis cetlire, de ez attól is függ hogy mennyire kicsivel tudsz irni... rengetegszer alkalmaztam régen és ezzel még nem buktam le, persze érteni is kell hozzá hogy hogy nem veszi észre a tanár hogy feltűnően a tenyeredet nézed:D

sok sikert

2012. febr. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket.:D mind1-iket ki fogom próbálni.:D
2012. febr. 4. 09:47
 14/18 anonim ***** válasza:

Legjobb ha az anyagot alaposan átdolgozod, hogy minél kisebb papíron elférjen. Azután megpróbálod még átfogalmazni értelem szerint, csak a lényegnek kell egyeznie. Végül csak a szó szerinti részekre kell figyelni. Azután a puskát már mindegy hova teszed, mert a fejedben csak úgy ömlenek elő a helyes megoldáshoz vezető válaszok, ha elégszer átdolgoztad.


Mi ebből a tanulság?


Elégszer kell értelmes puskát átírni egy adott témából, így egyre kisebb helyen elfér és már nem is lesz szükséged rá.

2012. febr. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ez különben nem vicc!

Egyes tanárok azért engednek puskázni, mert ha valaki vette a fáradságot, hogy a lényeget kijegyzetelje, akkor már félig megtanulta és legalább egy közepest mindenképp megérdemel, ha úgy egyébként jó a válasz.

Ha meg más írta a puskát, akkor úgysem tudod azonnal mit hol kell keresni rajta és a nagy böngészést meg kiszúrja a tanár..

2012. febr. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ne puskázz. Puskával hiába kapsz ötöst, hiába vesznek fel jó iskolákba, egyetemekre, akkor sem fogsz tudni semmit, és az életben amikor alkalmazni kéne a tudást, amit elvileg ötösre tudsz, akkor ott fogsz lesni és azt se tudod mi van. Lehet, hogy most azt hiszed hogy így könnyebb az életed, mer nem kell tanulni, de majd ha dolgozni mész megbánod, hidd el.
2012. febr. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

De nyugodtan készítsen puskát! Dolgozza át többször és olvassa át sok alkalommal, mindig újra és újra átértelmezve, átdolgozva, kiegészítve lényegre törően.


Eleinte nem, de később mindig készítettem általam jól és többször átdolgozott puskát. Csak a végén már nem volt rá szükség!


Vizsgázáskor a mellkasom döngette az adrenalin, a kellemes izgatott érzés, hogy kérdezzenek bármit, a fejemben ott a válasz, mert a puska kidolgozása közben mindent megtanultam.


Amikor megkaptam a kérdéseket írásban, akkor elkezdtem villám gyorsan jegyzetelni, ami a fejemben felmerült. A végén már kevés volt az dő arra, hogy mindent leírjak magamnak a szóbelire, ami felötlött. De a lényeg a jó eredmény volt a végén, mert a kidolgozott puskának nem a szövege az ami segített, hanem a kidolgozás közben annyiszor átolvastam és átgondoltam, netán bizonytalanságnál újból átnéztem a lényegét, hogy vizsgánál már teljes magabiztossággal és határozottan tudtam állni a bizottság kérdései és keresztkérdései előtt. Sokszor, egy-egy témánál leállítottak, hogy köszönjük, elég.


Szóval még mindig azt mondom, kell puskát kidolgozni vizsgára és még el is lehet vinni, de Isten óvjon attól, hogy használni is kelljen.


A vizsgára a "puska" írással úgy kell felkészülni, hogy az a fejünkben is megmaradjon. Akkor meg van az illúzió, hogy puskát is írtunk, és megvan a hatalmas büszkeség, hogy nem is kellett használni mert tudtad az anyagot. Hát persze, hogy ismered, hiszen megtanultad puska készítés közben.


Nagyon jó érzés úgy vizsgára menni, hogy van puska, de már ott van a fejedben is minden. Így viszont teljesen legális a dolog. :)

2012. febr. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Az asztalra teszed az egyik karod, a másik pulover ujjbol viszont kibujsz, az asztalra teszed, a kezedet pedig a pulover alatt kidugod!

Fogsz egy telefont, és KÉSZ!!!

Nekem bevált.

2015. máj. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!