Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valaki valami jó puska tippet?...

Valaki valami jó puska tippet? Zsepiset meg ilyen általánosakat ismerek. Valami egyszerűen nagyszerűt kérek szépen. :D

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 17:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
egyszerűen nagyszerű: írj húsz darab puskát, és a végén fejből puskázol majd (általános iskola fizika órai tapasztalat)
2012. jan. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam, hogy amikor már melegvan, ilyen nagyon rövid naciban megyek suliban, és a szárába beleteszem, a zsebemet kiüríthetik, de a gatyámban azért nem nyúlkálhatnak. Jó módszer, próbáld ki, feltéve ha lány vagy. xd Fiún érdekes lenne egy short xdxd
2012. jan. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Előző vok, hogyha csaj vagy, még a melltartódba is teheted, az is jó :DD
2012. jan. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
papírcsík átlátszó műanyag golyóstollban vagy számológépbe "beépítve".
2012. febr. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
köszi.:D mindegyiket ki fogom próbálni.! :)
2012. febr. 1. 18:06
 6/18 anonim ***** válasza:

hideg időben pulóverujjba rejtve. profik befőttes gumival rögzítették is, h visszahúzza magát, mert akkor hiába veszi észre a tanár, nem találja meg.

15 évvel ezelőtt ez működött :-))

2012. febr. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Szerintem a legjobb: fogsz egy fél literes műanyag üdítős üveget. Leveszed a címkét róla és a címke fehér oldalára felírod a puskát, aztán szépen visszaragasztod az üvegre. Ha a folyadék alacsonyabban van a papír szintjénél, simán láthatod a feliratot...
2012. febr. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Amikor még lusta voltam tanulni és azt hittem tudok puskázni a lábszáramra írtam a dolgokat, aztán az órán keresztbe tettem a lábam és felhúztam a nadrág szárát. Ennyi, de párszor lebuktam, mondjuk nem ezzel a módszerrel és azóta inkább tanulok, meg egész más a tudat, ha ötöst kapsz tényleg úgy érzed, hogy megérdemelted. Ha folyton puskázol az egyszer visszaüt az tuti.
2012. febr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

[link]

Az ilyen hajcsat hátuljára(nyomtatva) nagyon sok minden ráfér. Átültethetnek, kipakoltathatnak veled, a hajadból a cuccot nem veszik ki. Aztán doga közben kibontod a hajad, én amúgy is szenvedek vele mindig, nem lesz feltűnő.

2012. febr. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
100%
Zsepi... szép emlékek... a srácok mindig arra írták aztán jött a tanár ezek meg lenyelték,mert nem tudták hova tenni,mikor kérte...:Dó,hát nálunk is volt minden finomság... volt olyan hogy az ujjaim közé írtam,vagy volt olyan hogy szótagokban a padra (pl. töriből mi a Pun háborúknál tartunk,na az úgy volt,hogy padon jobb oldalra egy 1. bal oldalra ettől messze kr. e. 264 aztán utána mégmesszebb és kicsit lejjebb 241 persze jó olvashatatlanul,amit csak én tudok elolvasni) így aztán igazodjon ki a tanárúr/nő. Aztán volt hogy a hajamba bedugtam a puskát.barátnőm meg a melle közül nézte ki... hm,volt már puska a tolltartó belsejében,de most nálunk az a divat,hogy csinálunk titkosírást-szivecskék,csillagok,hullámok és kis vigyorgó fejecskék. Ha már a tananyagot nem,legalább ezt tanuljuk meg-negyvenakárhány karakter... és ezzel megy... csak ezt aztán jól meg kell tanulni...:D Aztán... ha pl egy sorrendet kell bevágni,akkor csak a kezdőbetüket írjuk egymás alá valahova... Tipikus megoldás a mobil,és a radír... volt hogy a spirálfüzetet vagy a könyvet nyitva a táskába tettük,és onnan tekintgettük ki. Fizikán a szabályok annyi volt,hogy miközben osztotta a lapokat,gyorsan kiírtuk a füzetből a lapra az egyenleteket,aztán onnan fütyörészve ment négyes-ötösre. Ez már amolyan kiegészítés,de pl szoktam olyant hogy magyardolgozatnál a neveket vagy épp angolon egy szót nem teljesen tudok,csak rémlik 1-2 betű különbséggel,akkor az egészet ilyen gyorsírásos izével végigírom mondván hogy "siettem,azért ilyen" és akkor az i-í n-u meg m-n nem gond... megesik. Nameg a beszedésnél... mindenki kapkod,nagy a nyüzsi,olyankor kell kikapni a táskából a puskát,amit odakészítesz végső megoldásként,és gyorsaan "nevem nem írtam rá" ilyesmi... flakonba is belekarcolhatod tűvel,vagy akár a tollba... erre jók még azok a műanyagmappák is... Van aki a szendvicsébe tette,volt olyan,aki kiélvezte a "mindenki vegyen elő egy lapot a TZ-nél(azt tudni előre)" előnyeit előre,és halványan rá grafittal... almát félbevágtak,és odatették,vagy épp a szemüveg belső részére,ha keveset kellett... vagy hajcsatban(olyan bazinagyban),baseball sapiban,fehér pólóra(az óta is magán hordja a konyhában lévő tárgyak angol nevét...)egyszerűen mindenhol volt... Igazából keresni kell csak az 1 cm2-nél nagyobb sima területeket,amik nem olyan feltűnőek... nos,oda lehet írni :D Meg... kicseréled a dogát a hozzád közelivel... az már mondjuk nem puska,de nekem sokszor jól jött,meg a körülöttem ülőknek... összedobtunk ketten együtt egy négyest mindig... Hát ennyi jutott eszembe.:) Bocsi a kisregényért.
2012. febr. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!