Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Veszélyes hely a Hajógyári-szi...

Veszélyes hely a Hajógyári-sziget?

Figyelt kérdés
veszélyesek a szórakozóhelyek a hajógyárin? egyedül parás elmenni?
2012. jan. 17. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Veszélyesnek nem mondanám, de ennek ellenére egyedül nem mennék oda, már csak azért sem mert ha szana meg szét vagy drogozva akkor nem árt ha van melletted pár cimbi. Miért akarsz pont a Hajógyárira menni? Cuccos hely, ha bírod a tudatmódosítókat akkor hajrá, de ha nem élsz velük akkor szerintem menj máshova.
2012. jan. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
soha nem drogoztam és nem is akarok.
2012. jan. 17. 21:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor miért pont a Hajógyári? Ott nincs más (főleg a Coro-ban) csak drogok meg techno.
2012. jan. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen ez így van.Én sem értem miért pont oda akarsz menni,sőt azt sem értem miért akar mindenki pont oda menni.
2012. febr. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mert maga a Coronita egy élmény. Nem a drogosok miatt, hanem a hangulat, mikor elmész egy baráti társasággal, vagy akár csak 2-3-an a zene, minden nagyon jó. Én nagyon szeretem azt a helyet tetszik a stílusa. Vagyis a minimal amit nagyon szeretek. A Dokkoló sem rossz, ott is hasonló stílusú zenét nyomnak mint a Coro-ba.

Mellesleg én sem drogozom, soha nem is próbáltam, nem is fogom. Sőt inni sem iszom egy korty alkoholt sem. Nem tudom, miért szólják le a Hajógyárit. Szerintem jó hely, nem kell foglalkozni semmivel, senkivel, csak magaddal. Ha nem törődsz az emberekkel akik ott vannak, szuper kis estéd lesz. Csak érezd jól magad, amit tudatmódosító szerek nélkül is meg lehet tenni. Legalábbis nekem megy. :)

Visszatérve a kérdésre, egyedül én sem mennék. Nem az, hogy parás, de szerintem inkább társaságban kell menni. Meg persze ha történik valami azért nem mindegy, hogy van-e veled valaki. :)

18/L

2012. máj. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát a Coronitában mennek jó zenék is,amikor proggressive zenék mennek,azt tényleg lehet élvezni drogok nélkül,minimal nem tudom mióta élvezetes drog nélkül.A Dokkoló is hasonló,de ott van még a Coro Café,azt már nem ismered előző ? Drogos hely mindegyik sajnos,előző te meg olvasgass utána hogy miért szólják le annyian a hajógyárit.
2012. máj. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hajógyári szerintem biztonságos, de egyedül még mindig parás. én soha nem megyek egyedül pedig fiú vagyok, ráadásul esélytelen, hogy én odamenjek és ismerkedjek, valahogy az nem az én pályám xd. egyedül meg elég gáz táncolni.. xD
2012. aug. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem biztonságos,de egyedül tényleg ne menj,meg máshogy se,főleg ha nem a te világod.
2012. aug. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!