Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A hajógyári sziget veszélyes...

A hajógyári sziget veszélyes hely?

Figyelt kérdés
17 vok, még sosem voltam a hajógyárin bulizni (dokk, coronita, bed beach, stb), veszélyes hely? sok a cigány?
2011. máj. 6. 23:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyik legnagyobb drogtanya, szóval vigyázz, mert ha lány vagy akkor vigyázz az italodra! Máskülönben meg vigyázz, mert majdnem 100% hogy letámadnak a drog árusok. Legalábbis nem 1 ismerősömmel megtörtént ott.
2011. máj. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én erről a drog témáról még nem hallottam, cigány nincs sok mmint bent a klubokban, nem nagyon engednek be kétes embereket, azt h a sziget területén megjelennek e bulikkor azt nem tom...
2011. máj. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, és amugy 18 alatt beengednek?
2011. máj. 7. 00:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Én tavaly voltam hajógyárin bulizni és ekkor 17 voltam és beengedtek. Viszont volt olyan ismerősöm aki 16 volt (fiú) és nem nagyon akarták beengedni de végülis bejutottak a barátaival. :)
2011. máj. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%
Annyi helyen hallottam már ezt a "drogtanya" kifejezést.. én személy szerintem 2 éve járok hajógyárira bulizni, és még nem találtak meg drogokkal.. ha keresném, biztosan találnék. Szerintem semmi ok az aggodalomra:D
2011. jún. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
5.-kel teljesen egyet értek.
2012. aug. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Már megint te?Nem csodálom hogy egyet értesz vele,jó kis 0%-os a válasza,mint neked az összes.
2012. aug. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!