Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hard rock koncert - az ülőhely...

Hard rock koncert - az ülőhely is veszélyes? Vagy csak az álló?

Figyelt kérdés

-Rammstein-

Köszönöm:)


2011. okt. 1. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Én már sok rockkoncerten voltam, szerintem az álló se veszélyes. És nem kell acélbetétes bakancs, nem szokott tömegverekedés kialakulni. Az ülőhely...hát nem tudom, hogy lehet ott kibírni egy koncertet. Nem veszélyes.
2011. okt. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod:D

Acélbetétesem van, de még csak 14 éves vagyok, ráadásul lány, szóval..:D

2011. okt. 1. 12:41
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
hááát én voltam már extereme metal koncerten állóhelyen, nem lett semmi bajom, de Rammstein egy fokkal durvább xD
2011. okt. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Áh, a Du hastot végigülni...KÍNZÁS:D
2011. okt. 1. 12:43
 5/7 A kérdező kommentje:

"szerintem nem veszélyes, azért egy ilyen koncerten hidd el, hogy vigyáznak egymásra az emberek. általában az electro, house és a hozzá hasonló stílusú koncerteken/partykon nem vigyáznak egymásra a népek, de akármilyen meglepő is, például a punkok lehet, hogy nagyon durván tombolnak, mosholnak, pogóznak a koncerteken, mégis ha földre kerülsz, akkor azonnal fölrántanak, nehogy meg legyél taposva.

amúgy ülőhely sem rossz, többet látsz, kapsz levegőt és ha nem figyelnek az őrök (meg ha egyáltalán vannak), akkor simán felállsz és ugrálsz, tombolsz, stb. :D "



Most írta ezt valaki. Mit gondoltok?

2011. okt. 1. 12:51
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
igen, pogózós koncerteken általában mindig felrángatnak, ha a földre kerülsz, szerintem Rammsteinen is, bár acélbetkós nélkül én sem mernék elindulni :D
2011. okt. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ó...van acélbetétesem, 6 hónapos Martens doki a kicsike:D Imádom.
2011. okt. 1. 13:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!