Kezdőoldal » Utazás » Európa » Meséljen nekem valaki a...

Meséljen nekem valaki a Horvátországi Punat-ról (Krk Sziget). Milyen hely?

Figyelt kérdés
Csak ott találtam aránylag olcsón szabad apartmant.Viszont semmit nem tudok a helységről.Szép hely?Általában augusztus végén milyen időjárás van a szigeten.Azt hallottam,hogy meleg van ,de nincs strandidő.Igaz ez?
2011. jún. 19. 17:38
 1/10 anonim válasza:
100%

Szia!

Mi 2 éve Malinskán voltunk, ugyanúgy Krk-en van,az egész sziget gyönyörű, sziklás,kavicsos tengerpart, a víz kristálytiszta,lelátni az aljára. Punat falucskába csak benéztünk, de gyönyörű, mint az egész sziget.Nincsenek nagy távolságok, mi minden nap másik városkában voltuk, 5 nap alatt bejártuk a szigetet. Az időjárás nagyjából olyan mint itthon,hol kánikula, hol hűvösebb.Ki kell fogni a jó időt, de a júl-aug. a legmelegebb.

2011. jún. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Kicsit aggódtam,mert azt olvastam,hogy Punat zsúfolt és az aktív pihenést keresőknek ajánlják .Én nem szeretem a nyüzsgést.
2011. jún. 20. 08:24
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Dalmáciában tudok segíteni, közvetlen vízparti apartmanban (nyüzsgés nélküli).

Hányan mennétek és mi az az elfogadható ár nektek?

(Persze ez nagy mértékben függ az időponttól.)

Írj privátot, ha érdekel.

2011. jún. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi tavaly Crikvenican voltunk, ami Krk-el szemben van és átmentünk a szigetre is, Krk ill. Baska városéban. Hát jártam sokfele már, Horvátba is, de olyan szlp helyen mint Baska még sose..... homokos a partja, állitolag a világ egyik legszebb strandja. keress rá kékepre, megéri. Amit tudok h hiddijat kell fizetni, de csak odafele, visszautat nem, de máér nem emlékszem mennyi lehetett.
2011. jún. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Utóbbi voltam, mi augusztus utolsó hetében voltunk és nagyon nagyon meleget fogtunk ki, férjem jól le is égett és a víz is meleg volt.most ez olyan, h iotthon is a tavaly, volt h júliusban tük hideg volt, ki kell fogni, de ugz átlagban sztem jó időt kell kifogj
2011. jún. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mi is Baska üdülő helyre szerettünk volna menni,mert azt hallottam róla,hogy a legszebb hely Horvátországban(egyesek szerint Görögországnál is szebb).Sajnos ott csak drága szállást találtunk.
2011. jún. 20. 11:04
 7/10 A kérdező kommentje:
4-en mennénk és kb 130000 Ft -ot szánunk a szállásra összesen.Azért gondoltunk Krk-re,mert közel van és állítólag szép hely.Idén minél olcsóbban szeretnénk nyaralni,mert jön a gyerkőc,így másra kell majd a pénz.
2011. jún. 20. 11:10
 8/10 A kérdező kommentje:
1 hétre mennénk és augusztus 26 környékén.
2011. jún. 20. 11:11
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!Én írtam, hogy tudok segíteni Dalmáciában.

Ott nincsen hídpénz és nyugalom van.

Írj egy privátot.

(Én is megpróbálok.)

2011. jún. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mennyibe kerül Punatról kishajóval átkelni Košljun szigetére?
2017. jún. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!