Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Assassins creed Hidden blade....

Assassins creed Hidden blade. érti valaki?

Figyelt kérdés

Találtam pár linket,és szeretném házilag elkészíteni,csak nem nagyon értem a képeket:

[link]


[link]


Főleg ezt nem: [link]


Valaki tudna segítteni?



2011. dec. 2. 23:54
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Sziasztok hidden blade-esek! :)

Nekem van pár kész tervem a hidden blade kiengedő szerkezetéről! :)

Érdekel még valakit?

Apropó lenne mégis egy kis bibi!

Volt egy kérdésem de még nem kaptam rá választ és úgy láttam van itt néhány ember,meg hozzáértőek is! ;)

Erre az egy dologra nem tudtm rájönni ebben valaki esetleg tudna segíteni? :(

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__egyeb-kerdesek__45..

ez a kérdésem benne van mi kéne nekem! :)

2013. júl. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 FeherDaniel55 válasza:

Én értem mind rajzot illetve képet. A magyarázat:

Ezen a képen: [link] a kampós gyűrű szerű dolog mozgatja a fogaskerekeket (a gyűrű a kézre van rögzítve)

A második és harmadik pedig egy és ugyan az ,amikor is egy kötél/madzag vezérli a fogaskerekek által mozgatott mechanizmust. De nekem van egy épkézláb ötletem a helyén egy rugó tartja a pengét és egy ujjhoz kötött madzag ki tudja húzni a tokjából és meg is van a kézmozgatáshoz szükséges rendszer.

U.I.: Majd értesíts ha ennek valami hasznát vetted.

2013. júl. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 kakipuki válasza:
Hali....én is ac fan vagyok és ez itt mind szép és jó,de láttátok,hogy ez mire képes a játékban....vastag erős acélpáncélzatot is képes átütni.....amik itt vannak azok egyszerűen visszacsúsznak a sínbe a szúrás után....valaminek kint kell tartani a pengét"és az nem az emberi izomerő"...jó persze nem akarunk gyilkolni vele "gondolom senkinek sem arra kell"...de ha a penge attól van kint,hogy én tartom akkor a szúrás pillanatában vagy visszarántja a kezemet,vagy letöri az ujjamat :D
2013. dec. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Emberek!Új fasza tutorial!!!!!!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=QWYnWY3c8T8

2013. dec. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!