Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Assassins creed Hidden blade....

Assassins creed Hidden blade. érti valaki?

Figyelt kérdés

Találtam pár linket,és szeretném házilag elkészíteni,csak nem nagyon értem a képeket:

[link]


[link]


Főleg ezt nem: [link]


Valaki tudna segítteni?



2011. dec. 2. 23:54
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
12%

Segítek: olyan szépnek amilyennek a képen látod te valószínüleg egy JÓ ideig nem tudod majd megcsinálni. Főleg ha nem érted ezeket a képeket. Főleg nem olyat ami az utolsó képen van.


Arra meg nagyon kíváncsi vagyok hogy miből szerzel olyan alkatrészreket amik a képen vannak.


De még jobban kíváncsi leszek hogy szereled be azt hogyha felhajtod a kézfejed kijön, ha visszahúzod a kézfejed visszamegy a penge :)

2011. dec. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

Az alkatrészek nem fontosak,mivel a szomszédban van egy barkácsbolt,tele arannyal.:D

Tudtommal még nem sokan értettég meg azt az elvet,hogy "gondolatra nyílik ki".

Kispekuláltam egy olyat,hogy a gravitáció kihasználásával fog kicsúszni a penge,és visszahúzásnál pedig egy kötél vagy zsineg fog segítteni,ami bekapcsol majd egy záró módot,vagyis beakad.Nem fog tudni visszanyomódni a penge.

A zsinór a kis körön fog megfordulni,ami segítségével a záró módból ki tudom húzni a pengét.:D

De ez csak az én elméletem,és nem is olyan,mint a játékban.

De nem is számít,mivel prototípus lesz.

S a kinézete pedig mellékes egy ideig,mivel "hidden".

2011. dec. 3. 19:30
 3/34 anonim válasza:

csö nem kell a kép itt egy oldal ahol egy csávó még ruhát is csinál de van benne hidden blade is ...

[link]

2012. jan. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 kribeg ***** válasza:
Az előttem szóló linkjét megnéztem és anyit nem értek abban a blade-be, hogy hogyan megy vissza a penge
2012. febr. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Épp ez a bajom nekem is,hogy nem tudom hogyan vissza húzni...:S

De köszönöm a válaszokat

2012. febr. 11. 13:42
 6/34 anonim válasza:

Nekem elméletben már megvan az egész működése -(ugyanarra a mozdulatra nyílik, zárul a gravitáció segítsége nélkül)- csak rengeteg alapanyag kell az elkészítéséhez...

A lényeg a racsnis csigarendszer és az OTF mehanizmus.

Ha sikerül megvalósítanom akkor majd tudok többet segíteni de ez eltarthat egy pár hónapig...


Youtube-on keress rá az OTF mechanism-ra és a Rachet system-re és máris megvilágosodsz! :)

2012. ápr. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 David76 válasza:
2012. máj. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 David76 válasza:
Megveszed kapsz 2öt 105 euró
2012. máj. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Á,olcsóbban kijön a homemade...

de azért köszi!:)

2012. máj. 24. 14:32
 10/34 anonim ***** válasza:
david ami linket adtal az jo lenne de azt figyeltem meg hogy:Blades use gravity to extend and retract. Must have for Assassin's Creed Fans. Szoval gravitacio hatására nyilik és zárul ami elég gáz szerintem nem tudom most mivan ez kezmozdulatra mukodik vagy gravitácio ha azt irja h gravity akk sztem is az kell legyeN:P
2012. jún. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!