Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Assassins creed Hidden blade....

Assassins creed Hidden blade. érti valaki?

Figyelt kérdés

Találtam pár linket,és szeretném házilag elkészíteni,csak nem nagyon értem a képeket:

[link]


[link]


Főleg ezt nem: [link]


Valaki tudna segítteni?



2011. dec. 2. 23:54
1 2 3 4
 21/34 eiassassins ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=6S5Lu..

nekem tetszik ez a rövid bemutató fél óra alatt kész vagy vele!!!!!!!!!!:D

2012. nov. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 eiassassins ***** válasza:
2012. nov. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
de neki nem ilyen kell ez félautómata.Neki ez kell: http://www.youtube.com/watch?v=Pd-n7_X4KKQ és ezt akár fémből is meglehet csinálni gumi helyett rugó lenne benne.És ugy már kicsit valósabb lenne és veszélyesebb :P
2012. nov. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 gaxal ***** válasza:
én is csinálnék egyet de béna vagyok hozzá. és nem tudom honnan vegyek ilyeneket..
2012. dec. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
en megtudnam csinalni de olyan hosszu palcikam nincsen:DEsetleg csinaltatnek valakivel es ugy.Amugy faxa lenne a fémes dolog akinek van rá eszköze az akár fémben is megtudja csinálni ami még élethűbb mint a fából készült:D
2012. dec. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=Pd-n7_X4KKQ


Nagyon állat ez a vidi.

Elosszor megcsinálom én is fából,utánna johet az acél.

Ahelyett a kötél helyedt ajánlanák inkább pl gitárhúrt

2012. dec. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim válasza:
Hmm hát én is csinálnék ijet :D de béna vagyok hozzá
2012. dec. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 Winnyetúú válasza:
ha ez segít:az alapja az egésznek egy csúszka,amit ball bearing slide néven emlegetnek a készíők,viszont ezt csak sima golyóscsapágy csúszkának lehet fordítani.valójában ez golyós fióksín,és idehaza is a legtöbb barkácsboltban v bútorboltban lehet kapni,de a fő az h teljesen kihúzható golyós fióksín legyen.ha ez meg van akkor már csak 1 rugó kell és megnézel 1 jobb tutorialt a neten,én az indy mogul-félét tudom ajánlani,ha vmi hiányzik a hozzávalók közül ak azt még beszerzed
2013. máj. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 Winnyetúú válasza:
annyit tudok hozzáfűzni hogy 2013 május 18 és 20 között teszek fel youtube-ra egy videót amiben bemutatom a működését és linket is csapok hozzá amiben részletesen láthatod az elkészítést
2013. máj. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 Stordy válasza:

Nem muszály pont a gravitáció által kijönnie, én is tervezem az alkotását. Itt egy link: [link]

De a racsnis csigának milyen szerepe van? Érdekelne.

2013. jún. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!