Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Csak én vagyok így? Néha nem...

Lee12 kérdése:

Csak én vagyok így? Néha nem értem magam?

Figyelt kérdés

ha pl látom fb-n hogy ismerőseim voltak valahol akkor itthon hisztizek hogy nem hívtak el de ha hívnak akkor meg sokszor nincs kedvem kimozdulni:D de azért legtöbbször elmegyek:D

valaki van így még ezzel? vagy én vagyok inkább otthonülős de ha nem hívnak akkor hisztizek


2011. szept. 16. 15:39
 1/1 anonim válasza:
Én is hasonló vagyok: mindig bennem van, hogy el kéne menni szórakozni és csak várok arra, hogy elhívjanak. Azonban ha hívnak hirtelen nincs nagyon kedvem hozzá, de én általában azért vagyok így, mert félek a konfliktusoktól a szüleimmel és bennem van a félsz is, hogy lesz valami hülyeség. ( Ami sajnos nem alaptalan, mert a legutóbbi bulin is be kellett vinni a csajt a detoxikálóba XD )
2011. szept. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!