Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyenek voltak az osztálykirá...

Milyenek voltak az osztálykirándulásaitok általános iskolás korotokban?

Figyelt kérdés
Hány naposak voltak? Milyen történetek jutnak eszetekbe?
2011. máj. 27. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
2-4 nap. zene tagozatos osztályként mentünk. végig énekeltük az utat. és a tábortűznél ültünk hajnalig... és hát ott is énekeltünk:)
2011. máj. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

igaz én még most is általános sulis vagyok, de elmesélem:)

Amíg ilyen nagyon komoly tanárunk volt, addig csak tanulmányi helyekre mentünk, múzeumokba meg mauzóleumokba, ha mértékkel csináljuk még érdekes is lett volna, de ha az egész ezekből áll az már fárasztó. Ja és 1 napos. Utána lett egy tökjófej oszt. főnökünk, és tavaly volt egy olyan kirándulásunk, hogy volt pár múzeum, utána meg a sástói kalandparkban boboztunk:)

Most olyan volt, hogy Zempléni körútra mentünk, és a sátoraljaújhelyi kalandparkba mentünk, sajnos csak egy napos volt, pedig olyan keveset boboztunk:( :D és kaptunk ebédet is:) jövőre kétnaposra megyünk.

2011. máj. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nekünk is jó fej az ofőnk, de főleg túrákra megyünk a hegyekbe.

Élménybeszámolókat is szívesen olvasnék!

2011. máj. 27. 21:04
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekünk sosincs tábortűz pedig az nagyon jó lenne!
2011. máj. 27. 21:05
 5/5 anonim válasza:
hát én még csak jövőre ballagok, de volt egy-két érdekes osztálykirándulásunk :) általában mindig valami erdőben lyukadunk ki :D 5. éjszakai túrán voltunk a városhoz közeli erdőben, tavaly pedig dunántúlon szépen el is tévedtünk és az akkori vízeslöntések meg esőzések miatt nyakig sárosan, horzsolásokkal együtt másztunk ki az erdőből este tízkor :) de ilyenkor valahogy mindig összekovácsolódik az osztály :)
2011. máj. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!