Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van még valaki aki nem néz...

Van még valaki aki nem néz tévét és nincs is neki?

Figyelt kérdés
3 éve eladtam az enyémet mert volt hogy hetekig nem kapcsoltam be,nem érdekelt az a sok őrjítő reklám,csak egy gépem van azóta is meg netem de nem nézem online se a gagyi tv adókat,ismerőseim csodabogárnak tartanak pl. tegnapelőtt megkérdeztem a főnökömtől hogy mikor lesz vége a való világnak (lehet hogy hihetetlen de én tényleg nem tudtam hogy már lement)azóta akar adni egyet, nem képes elhinni hogy nekem nem hiányzik,kíváncsi lennék rá hogy kinek nincs még tévéje és miért?
2011. máj. 25. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
TV-m van, de előfizetésem nincs, mert csak DVD-zek rajta, meg konzol. A felsorolt okok miatt nincs előfizetve. Egyébként csodálom, hogy csodabogárnak néznek, szerintem ez ma már nem egyedi eset.
2011. máj. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem hát,de ezek nem értik meg hogy nem kötnek le amik a tévécsatornákon mennek,a rokonaim szerint azért mert netmániás vagyok,mondjuk ebbe van egy kis igazság.
2011. máj. 25. 21:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem nincs tévém egy hónapja, és egyelőre nem hiányzik. :)
2011. máj. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!