Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért ilyen bunkó velem mindenki?

Miért ilyen bunkó velem mindenki?

Figyelt kérdés
elegem van mindenből és mindenkiből.. Mindennap csalódok valakiben.. Mindig is rendes voltam mindenkivel,ha kellett,akkor segítettem. ( osztálytársaknak,barátoknak,haveroknak).. a szüleim elváltak,és akinek csak elmondom,az látja,hogy szenvedek,még sem segít. tudja hogy ki vagyok borulva,mégis köcsögösködik velem,és leszarja a fejemet. áprilisban volt a születésnapom és azt is elfelejtette minden osztálytársam. egytől egyig. pedig az nap volt az oltás,és még mondták is előtte egy héttel,hogy " ez nekem rossz szülinapi ajándék lesz".. és még így is elfelejtették.mellesleg csak akkor írtak,amikor a Facebook-on meglátták,hogy akkor van a szülinapom.jól le is húztam őket. persze valaki még ezt sem vette észre. szerdán lesz a névnapom,és úgy érzem,ezt is elfogják felejteni,vagy csak olyan embernek jut majd eszébe,aki nem áll hozzám olyan közel. ez nekem hihetetlenül rosszul esik,mert én mindig mindenkit felköszöntök,ők meg annyit nem mondanak,hogy dögöljek meg. Mit csináljak? :''(
2011. máj. 15. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne nevezd őket többet a barátaidnak/haverjaidnak. Szard le ugyanúgy a fejüket ahogy ők a tiédet. Ha ezen esetleg kiakadnának, hát nyaljanak sót. Még egyedül is jobb, mint ilyen "barátokkal".
2011. máj. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet, én is hasonló környezetben voltam egy ideig, pedig én mindig törődtem mindenkivel, segítettem stb. Én azt mondanám, hogy keress IGAZI barátokat, akik megbecsülnek, mert ezek, akik még a szülinapodat is csak a f@szbúkról tudják, azok NEM barátok. Próbálj új baráti kört keresni, én is ezt tettem annak idején és ma már olyan barátaim vannak, akik tűzbe tennék értem a kezüket :) Menni fog az, hidd el.
2011. máj. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
általában az szokott lenni, hogyha valakit utál mindenki, akkor a mindenki a hibás. Valószínűleg veled van a baj nem pedig másokkal. Próbáld meg kideríteni. Kérdezz rá, hogy "most mi a bajod velem?".
2011. máj. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Első két kommentelő !! Megpróbálok másokkal barátkozni.Köszi :)..harmadik kommentelő.!! -.- még naívnak sem mondhatom magam,mert tisztában vagyok azzal hogy kihasználnak engem,csak éppen mégis mindig keresem a társaságukat.
2011. máj. 29. 10:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!