Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » PC vs Konzol. Szerinted melyik?

PC vs Konzol. Szerinted melyik?

Figyelt kérdés
Én egyértelműen PC párti vagyok. Szimpatikusabb irányítás, szebb grafika és egyéb finomságok.
2011. ápr. 23. 20:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
pc ha egyedül vagy. de konzol ha előkapnád haverokkal játszani.
2011. ápr. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

:)

A Red Dead Redemptionban te is nehezen vitted át az utolsó küldit?

Szerintem majd nem olyan nehéz volt, mint az Alan Wake.

De amit most várok nagyon az L.A. Noire meg a többi FINOMSÁG.

2011. ápr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a PC.

Nekem is szimpatikusabb a billentyűzet-egér, mint a konzolok kontrollere. Meg aztán egy PC-vel gyakorlatilag bármit lehet csinálni, nem csak játékra jó.

2011. ápr. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Red Dead Redemption utolsó küldijét augusztus környékén véleményezem. És amúgy te szereted a stratégiai játékokat meg az MMO-kat? Gondolom te is ilyen gyönyörű grafon játszol velük mint én. Ja, hogy te konzolos vagy és ocsmány a grafika? Hoppáá....még jó, hogy a billentyűbe nem kell elemet cserélni.
2011. ápr. 23. 20:34
 5/19 anonim ***** válasza:

Pffff...nagy érv, h nem kell elemet cserélni:)

mondjuk örüljél, h legalább azt nem kell!

egyébként meg lehet hozzá venni bill+egeret, ha annyira zavar.

2011. ápr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

jah meg persze, hogy jobb a grafika, mivel egy évvel később kapjátok meg.

Ha egyáltalán megkapjátok, de én inkább játszok szinte minden játékkal időben, mint soha vagy ha igen akkor is egy évvel később, nem olyan fontos a grafika.

2011. ápr. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Persze, és a készítők csak külön PC-re csinálnak magas szintű grafikát...bár ki tudja, lehet ők is tisztában vannak vele, hogy mire is érdemes fejleszteni inkább. :) a megyek,azt játszok egyet a Shogun 2-vel. Szeretem az RTSeket. Te is?
2011. ápr. 23. 20:47
 8/19 anonim ***** válasza:

nagyon érdemes rá, azért nem is csinálnak rá játékot.

a rdr-rel ha elakadsz majd szólj, talán még fogok rá emlékezni így másfél év után, h mit kell csinálni.

2011. ápr. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nézzük mint gondol a Bioware, a valaha készült legjobb RPG-k fejlesztője. (Mass Effect, Kotor stb.) [link]
2011. ápr. 24. 11:52
 10/19 Malakai válasza:

Én szerintem mindkettőnek megvan a maga előnye és hátránya.

Ha pc-d van a grafikával,hanggal bajlódsz( ha valami gond van, vagy ha gyenge a géped.)

Konzolon viszont egy szintnél fentebb nem tolhatsz semmit.

Konzolon lövöldözni egy rémálom... legalább is nekem:) De nem hiszem hogy valaki egy Joystickkal meg tudna verni pl CS-n :)

Ugyanakkor vannak játékok PC-n amik csak kontrollerrel az igaziak.

Összességében a legjobb az ha van mindkettő, de ez persze drága. Mi úgy oldottuk meg hogy összedobtunk egy ps-2 re és egy sör mellett ütjük vágjuk egymást a Tekken-ben :)

2011. ápr. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!