Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik játék (konzol, PC)...

Melyik játék (konzol, PC) jelenleg a legélethűbb grafikailag?

Figyelt kérdés
Mi a játékfejlesztés csúcsa?
2011. okt. 4. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Konzolt hagyjuk is ki, nem szar a grafikája, de azért mégiscsak 5-6-7 éves dolgokról beszélünk, egyértelmű, hogy ez miatt azért nincs már a csúcson.


PC-n a BF3 lesz a legjobb grafikailag egy jó ideig (persze kell hozzá a minimum 300 ezres PC ha maxon akarsz játszani).


De a Samaritan a legdurvább, de az nemtom, hogy csak techdemo, vagy pár évtized múlva tényleg lesz-e is ilyen dolog:

http://www.youtube.com/watch?v=RSXyztq_0uM


A lényeg, hogy kell hozzá 3 GTX 580 kártya, aminek darabja legolcsóbban 120k körül van, meg gondolom nem elégszik meg a Pentium 3-al :D

Tehát ez lesz talán 10 év múlva.


Aztán majd jönnek azok a játékok, amik nem poligonokból, hanem atomokból épülnek fel, de ez még távolabbi jövő.

2011. okt. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Majd ha kijön akkor úgy nézem a Wii U-nak lesz a leggyönyörűbb grafikája.
2011. okt. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Előző:


bocs, ha hülye vagyok, de neten keresztül nem jön át az irónia, szóval meg kell kérdeznem:

te most viccelsz, vagy komolyan hülye vagy?


PS Vita-nak is jobb a grafikája bármelyik Nintendo terméknél.

2011. okt. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Előzőnek: a Wii U-nak mindenben erősebb a hülye Vita-nál, és még rengeteg magyar újságíró is látta élőben a Wii U Tech Demo prezentációját, olvasd el mit írnak róla és azután beszélj...
2011. okt. 5. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"hülye Vita" :D

Fanboyyal van dolgom, nehéz lesz, de nem baj.


Wii U kb ps3/x360 szinten lesz (6-7 év késéssel, szóval még mindig rohadtul le van maradva technikailag), és a Vita is kb egy szinten van a nagykonzolokkal.

DE!!!

Azt ne felejtsük el, hogy a Vita egy kézikonzol, és ennek ellenére tud olyat, mint a nagykonzolok, Wii U meg normál otthoni konzol.

2011. okt. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért még az a vicces, hogy azt amit most a Vita produkál már az új kézi konzolnak számító iPod Touch 4G is simán tudta:D
2011. okt. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez azért elég erős túlzás.

Ipod touch/iPhone-nak tényleg elég szép a grafikája, de a Vita-hoz képest azért mégiscsak lóf.sz.

Hardvere is enyhén jobb (ha csak a 4magos CPU-t és 4 magos GPU-t említem), fizikai gombok, ami nélkül nem lehet hardcore játékot csinálni, meg rengeteg extra cucc.

2011. okt. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1. válaszoló: Nekem 200000Ft-os van, és simán viszi max beállításokkal.

PS Vita vs wii u. Na ezt nem gondolhattad komolyan, hogy 1, azon lesznek a legszebb játékok, 2, szebbek lesznek rajta a játékok, mint vitán. Ennyire hülye gyereket sem láttam még.

Kérdésre pedig: Élethű, igazából nincs, legélethűbb se. Talán a Crysisnak van ilyesmi grafikája, meg a Battlefield 3-nak. Akkor lesznek élethű játékok, mikor már atomokból építik fel a modelleket a játékokban. Addig maximum távolról nézve lesznek élethűek. Bár jobban belegondolva mégis van két játék, amiknek sikerült becsapnia (azt hittem igaziak). Ez pedig a Gran Turismo 5 és a Forza Motorsport 4.

2012. aug. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. aug. 24. 00:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!