Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen színű monster energiait...

Milyen színű monster energiaitalok vannak a sárga, züld és kék színen kívül? És azok milyen ízűek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
amerikában van asszem még piros meg ilyenek, ott sok fajta monster van, megkóstolnám szívesen :)
2011. ápr. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem van még ZÖLD is :D
2011. ápr. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
jóóóóóóóóóóóóóXD bocsi:D akk zÖld:D
2011. ápr. 6. 00:44
 4/6 anonim válasza:
Züldet még én se ittam de ha olyan mint a zöld akk nem nagyon izlene :) Sárga a legjobb!
2011. ápr. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

találtam egy jó kis képet:

[link]

az összes féle rajta van (gondolom) :)

2011. ápr. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sztyehlik Péter válasza:
A Monsternek legalább 50 féle változata van pl: kék, zöld, ripper sárga, m-80 sárga, cal of duttys, assault piros, lila, nitrous nevű aminek van vagy 5-6 változata két méretben, vannak a rehabok 4 változattal, ott vannak a shotok (sűrítmények) 3 féle, vannak a kicsi 250 ml-s méretűek amik eltérnek az átlag 500 mltől ezekből legalább 3 féle van, ott vannak a Javak amik kávék de mellette sokkal jobban felpörget mint egy átlag kávé és tartalmaz olyan anyagokat mint az energiaitalok, van még a khaos nevű narancssárga, vannak olyanok amiken pl forma-1-es versenyzők képeio is vannak, van a Monster DUB, és végül vannak azok amiknek hirtelen nem jut eszembe a neve de a háttérben egy sas madár van és azon van a logó
2012. okt. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!