Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ha egy nap bármit megtehetnél...

Ha egy nap bármit megtehetnél amit akarsz, nem lennének korlátok mivel töltenéd a napod?

Figyelt kérdés
2009. febr. 26. 23:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Elkezdeném olvasni a Batman képregényeket kb. a nyolcvanas évek közepétől (ekkor történt egy radikális reform a DC univerzumban).


Megnézném a South Park vagy a Simpson család legjobb részeit.


Kiolvasnék egy izgalmas, hosszú, bonyolult krimit.


Vagy átdögleném a napot :)

2009. febr. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Motoroznék egy jót, majd a nap többi részét végigszeretkezném a Barátnőmmel.
2009. febr. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
86%

egész nap valami termál- élményfürdőben tespednék a férjemmel, és csak mi ketten lennénk, ja és csettintésre mindig jönne egy szolga, aki azt hozna amit akarnánk, bármit.

Aztán este felé pedig a világ számunkra érdekes részébe teleportálnám magunkat és ha lehetne egy kicsit megállítanám az időt

2009. febr. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Istenné válnék.
2009. febr. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

1 Visszautaznék az időben. 2000be, Ausztráliába. És... :D


2 egész nap vásárolnék. Ruhákat, cipőket, ékszereket, sminkcuccokat, parfümöket.


Egyébként jó kérdés, el kellene rajta gondolkoznom, mert tulajdonképpen minden nap megtehetnék több dolgot is, mégsem teszem... pedig sok dologhoz nem is kell pénz.

2009. febr. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én is egész nap vásárolnék, persze nem az én számlámra:D
2009. febr. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Segítenék másokon!!! Ha lenne hozzá képességem, gyógyítanék, és nem utolsósorban jótékonykodnék.
2009. márc. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
a barátaimmal elmennék vásárolni csini cuccokat, utána elmennénk bulizni, ahol lenne, fű, és pia menne az élet!:Dja a szexet kihagytam:P
2009. márc. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fognék egy lakókocsit elindulnék vele 0:00:01-kor , magammal vinném életem párját és meg sem állnék 23:59:59-ig, közben gondolom nem kell taglalnom hogy mi minden jót lehetne csinálni meg sok szépet látni:)
2009. márc. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

elmennék vásárolni az egész országba :D de jó is lenne *-*

aztán elmennék egy autó szalonba és megvenném álmaim mustángját és elvinném a haverjaimat egy óriási nagy bulira :DDD

2010. máj. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!